Typ dnia – 28 maja (czwartek)

Spotkanie na szczycie 2. Bundesligi to nasz typ dnia na 28 maja (czwartek). Co proponujemy na pojedynek Stuttgartu z Hamburgiem? Sprawdźcie już teraz!

Typ dnia - 28 maja (czwartek)
Typ dnia – 28 maja (czwartek)

Walka o ekstraklasę jeszcze się nie skończyła

Stuttgart oraz Hamburg to dwaj główni kandydaci do awansu do pierwszej Bundesligi. Tyle że i jedni, i drudzy nie mogą „wstrzelić” się w rozgrywki po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa i widać to wyraźnie na murawie. Potwierdzeniem tych słów są bez wątpienia dwa ostatnie pojedynki zarówno Stuttgartu, jak i Hamburga. Ten pierwszy jeszcze w maju punktów nie zdobył, a drugi – ani razu nie wygrał, dwukrotnie remisując.

Tylko lider i wicelider awansuje bezpośrednio. Najniższy stopień podium to baraż, a w nim raczej nikt szczególnie grać nie chce. Jeżeli Stuttgart wygra w czwartek, wskoczy na drugie miejsce. Gdy to samo uda się Hamburgowi, oddali się od najgroźniejszego rywala na cztery oczka.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

VFB Stuttgart – Hamburger SV typy bukmacherskie. Tu musi być walka!

W starciu VFB Stuttgart – Hamburger SV każdy ma o co grać i jesteśmy przekonani, że będzie to doskonale widoczne od pierwszego gwiazdka sędziego. Mimo że obu ekipom sporo brakuje do optymalnej formy, jesteśmy przekonani, iż i jedni, i drudzy strzelą w czwartek przynajmniej jednego gola.

Nasz typ na BTS potwierdzają statstyki, bo w meczach Stuttgartu i Hamburga pada naprawdę sporo goli. W obu przypadkach jest to średnia wynosząca 3.0 lub nieco mniej.

Stuttgart u siebie nie przegrywa. Będzie okazja na przełamanie?

To prawda, że początek rozgrywek po przerwie nie wychodzi gospodarzom czwartkowego meczu najlepiej, ale fakty są takie, że nadal jest to najlepiej spisująca się ekipa w 2. Bundeslidze, jeśli chodzi o mecze na własnym stadionie.

Czy właśnie 28 maja Stuttgart przełamie swoją niemoc i wreszcie zgarnie tak ważne trzy punkty? Przekonamy się po godzinie 20.30.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
VFB Stuttgart - Hamburger SV BTS 1.54 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie