Na poniedziałek 28 stycznia nie znajdziecie u bukmacherów zbyt wielu propozycji. Nasz typ dnia to spotkanie Empoli – Genoa. Jak goście poradzą sobie bez Krzysztofa Piątka?

Typ Dnia - 28 stycznia (poniedziałek)
Typ Dnia – 28 stycznia (poniedziałek)

Jak poradzą sobie bez Piątka?

Krzysztof Piątek od początku sezonu ratował ekipę z Genui z wielu opresji. Jeden z najskuteczniejszych napastników w lidze potrafił znaleźć sposób na niemal każdego bramkarza, dzięki czemu jego drużyna nawet w starciu ze sporo lepszymi przeciwnikami miała cień nadziei na pozytywne rozstrzygnięcie.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Prawda jest jednak taka, że Genoa nie radzi sobie dobrze na wyjazdach. Można by rzecz, iż radzi sobie tragicznie, bo do tej pory wygrała na obcym terenie tylko jeden mecz i było to we wrześniu ubiegłego roku!

Mimo że Empoli znajduje się w niżej tabeli od byłego klubu Piątka, ma znakomitą szansę na to, by zainkasować ważne dla siebie trzy punkty i stawiamy, iż uda mu się ten cel zrealizować.

Typy dnia poniedziałek

Bukmacherzy w meczach dwóch w miarę wyrównanych drużyn przygotowują zazwyczaj atrakcyjne kursy i w przypadku naszej poniedziałkowej propozycji nie mogło być inaczej. Uważamy, iż ponad 2.30 na Empoli to dobra okazja do zagrania na tę jedenastkę!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Empoli - Genoa 1 2.35 FORTUNA

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>