Typ dnia – 29 lipca (środa)

Juventus Turyn ma już pewne mistrzostwo kraju, ale drużyna Starej Damy nadal ma o co grać – o zadowolenie swojego lidera w postaci Cristiano Ronaldo. Portugalczyk ciągle ma szansę na Złotego Buta, a znając jego ambicję – na pewno okazji do tego nie przepuści. Zobaczcie nasz typ dnia na 29 lipca (środa)!

Typ dnia - 29 lipca (środa)
Typ dnia – 29 lipca (środa)

Juventus pewny mistrzostwa Włoch

Zespół Juventusu jest już pewny mistrzostwa Włoch i prawdopodobnie do najbliższych dwóch meczów w lidze nie podejdzie z takim samym zaangażowaniem, jak do tej pory. Tym bardziej, iż wkrótce Starą Damę czeka powrót do Ligi Mistrzów, a tam nadal jest szansa na zdobycie pucharu i rozprawienie się z wieloma bardzo mocnymi ekipami.

W środowym meczu przeciwko Cagliari ekipa Juventusu, mimo wszystko, jest faworytem i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. W ekipie z Turynu nie ma mowy o lekceważeniu rywala czy braku chęci do zdobycia trzech punktów. Na pewno też ogromny apetyt na gole ma Cristiano Ronaldo, który ciągle ma szansę zostać królem strzelców Serie A.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Ambitny CR7 walczy o koronę i Złotego Buta

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Korona króla strzelców dla Cristiano Ronaldo to coś więcej, niż tylko kolejne trofeum. Portugalczyk znany jest z ponadprzeciętnej ambicji i tego, że nie odpuszcza, gdy tylko może coś osiągnąć. CR7 w środę na pewno będzie walczył o zdobycie jak największej liczby goli, gdyż nadal może zostać najskuteczniejszym zawodnikiem włoskiej ligi, a jednocześnie ciągle może wyprzedzić Immobile i Lewandowskiego w wyścigu po Złotego Buta.

Biorąc pod uwagę, że piłkarze Juve już w zasadzie niczego nie muszą, jesteśmy przekonani, że w środę zrobią co tylko będą mogli, by pomóc swojemu liderowi w zdobyciu goli. Strzeli jedną, dwie, a może więcej? Trudno powiedzieć, ale na pewno będzie często próbował.

Cagliari – Juventus typy bukmacherskie. Stawiamy na strzały Ronaldo!

W meczu Cagliari – Juventus nie ma sensu stawiać na gości, bo kursy na nich są dość niskie. W tym przypadku próbujemy zagrać na liczbę oddanych strzałów Cristiano Ronaldo. Uważamy, że CR7 będzie chciał za wszelką cenę poprawić swój dorobek bramkowy i przez 90 minut uderzy piłkę w kierunku bramki minimum 8 razy.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Cagliari - Juventus Ronaldo - min. 8 strzałów na bramkę 2.07 BETFAN

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie