Typ Dnia – 3 lipca (środa)

Nie można było na typ dnia wybrać 3 lipca innego meczu niż pojedynek Brazylii z Argentyną. Jaką propozycję bukmacherską mamy dla was na to spotkanie? Zobaczcie już teraz!

Typ Dnia - 3 lipca (środa)
Typ Dnia – 3 lipca (środa)

Pewniak na dzisiaj

Brazylia i Argentyna to dwie jedenastki, które najczęściej wymieniało się w gronie faworytów do wygrania tegorocznego Copa America. Pewnie niewiele osób przewidywało to, że spotkanie obu tych ekip nastąpi już w półfinale, ale nikt nie mówi, iż źle się stało.

Trudno powiedzieć, kto ma większe szanse na wygranie środowego meczu. Z jednej strony mamy gospodarzy, którzy są już bardzo blisko upragnionego triumfu. Chociaż w grupie radzili sobie bardzo dobrze, w ćwierćfinale męczyli się z rywalami i chociaż grali z przewagą jednego zawodnika, wygrali dopiero po karnych.

Forbet kod promocyjny
Forbet kod promocyjny

Argentynę na pewno stać na pokonanie Canarinhos. Kursy na zwycięstwo tej drużyny są bardzo pokaźne, dlatego miłośnicy nieco większego ryzyka pewnie skuszą się na zagranie właśnie na „2” w opisywanym meczu.

Obstawianie. Co dziś postawić?

My mamy jednak dla was nieco inną propozycję, a mianowicie zakład na liczbę kartek. Chyba nikomu nie trzeba mówić, jaka jest stawka środowego starcia oraz jak wiele dla obu ekip znaczy ten pojedynek.

Argentyna tylko w fazie grupowej zarobiła osiem „kartoników”, a Brazylia w tej statystyce wcale wiele od niej nie odbiega. 3 lipca na pewno będziemy świadkami ostrego meczu, a więc i kartek zabraknąć nie powinno.

Jeżeli chcecie, możecie na LIVE „polować” na inne linie, niż ta przez nas zaprezentowana. Over 5.5 wydaje się jednak, mimo wszystko, całkiem pewną propozycją.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Brazylia - Argentyna Over 5.5 kartek 1.65 FORTUNA

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Typ Dnia – 3 lipca (środa) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie