Typ dnia – 3 listopada (wtorek)

Wielu typerów wybiera na wtorek, 3 listopada, spotkanie Midtjylland – Ajax. Nasz typ dnia to również coś z tego meczu. Nie, nie to, czego się spodziewacie – sprawdźcie sami!

Typ dnia - 3 listopada (wtorek)
Typ dnia – 3 listopada (wtorek)

Braki kadrowe w Ajaksie – gracze „atakują” typy na gospodarzy

Dzień przed wylotem do Danii okazało się, że wielu piłkarzy Ajaksu ma dodatki wynik na obecność koronawirusa. Tym samym Holendrzy nie zameldowali się w Danii w podstawowym składzie. Typerzy na wiadomość o przynajmniej 8 zarażonych w Ajaksie mogli zareagować tylko w jeden sposób: grając na Midtjylland.

Kursy na gospodarzy wtorkowego spotkania kuszą, jednak czy to aby na pewno dobra droga do zwycięstwa? Niekoniecznie, a naszym zdaniem pewne braki kadrowe to przede wszystkim okazja do tego, żeby zagrać na Ajax na niespotykanie dobrych warunkach.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Ajax, mimo kłopotów, powinien sobie poradzić!

Ajax Amsterdam to nie drużyna anonimowa. Holenderski klub znany jest ze świetnej szkółki, a jednocześnie nie można zapominać, że nie wszyscy z podstawowego składu zostali zaatakowani przez koronawirusa. Oczywiście, nie można tutaj spodziewać się już tak jednostronnego spotkania, jak pewnie byłoby w normalnych okolicznościach, co nie znaczy, że od razu należy całkowicie skreślać przyjezdnych.

Chyba wszyscy pamiętają ostatnią przegraną Realu z Szachtarem. W tamtym spotkaniu również niespodziewany zwycięzca musiał poradzić sobie bez kilku kluczowych zawodników, a mimo to zgarnął komplet punktów i to nie na byle jakim terenie.

Midtjylland – Ajax typy bukmacherskie

Na spotkanie Midtjylland – Ajax w internecie znajdziemy dzisiaj w zasadzie cały wachlarz typów. Uważamy, że mimo zamieszania z koronawirusem Ajax zdobędzie trzy punkty. Kurs na taki scenariusz już przekracza 1.90, co jest na pewno więcej niż okazją.

Jeżeli szukacie innych typów na Champions League, sprawdźcie, co jeszcze dostępne jest na naszej stronie. Pewniaki Liga Europy, Liga Mistrzów oraz dotyczące innych rozgrywek dodawane są na bieżąco!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Midtjylland - Ajax 2 1.92 FORTUNA

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie