Mecz finałowy mistrzostw Europy U-21 to spotkanie, które wzięliśmy pod lupę w dniu dzisiejszym. Czy Niemcy ponownie sięgną po tytuł najlepszej ekipy na Starym Kontynencie? Zobaczcie, co typujemy!

Typ Dnia - 30 czerwca (niedziela)
Typ Dnia – 30 czerwca (niedziela)

Pewniak dnia na niedzielę

Hiszpania U21 to zespół, którego prawdopodobnie wielu z was przedstawiać nie trzeba. W końcu trudno jest nie pamiętać jedenastki, jaka pokonała reprezentację Polski aż 5:0.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Trzeba, mimo wszystko, przyznać, że ekipa z Półwyspu Iberyjskiego zasłużyła na miejsce w finale. Dzięki temu ma szansę na rewanż nad Niemcami, którzy są obrońcami tytułu, a którzy właśnie ją pokonali dwa lata temu w meczu o puchar.

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Trudno jest wskazać faworyta niedzielnego starcia. Z jednej strony mamy widowiskowo grających Hiszpanów, a z drugiej typową ekipę turniejową, która nie grając zbyt efektownie, potrafi nie przegrać żadnego meczu aż do samego końca.

Co dzisiaj obstawić?

Bukmacherzy uważają, że wygra Hiszpania. My tego pewni nie jesteśmy i dlatego taki typ sobie odpuściliśmy. Zamiast tego proponujemy wam BTS.

Skąd taki, a nie inny, wybór? Owszem, obaj finaliści grają bardzo dobrze, ale ich problemem zdecydowanie jest defensywa. W każdym dotychczasowym meczu Niemców dyktowano przeciwko nim rzut karny, a z kolei Hiszpanie dużo strzelają, ale potrafią też sporo stracić.

Kurs do najwyższych może i nie należy, ale warto czasem zagrać coś pewniejszego, niż bawić się w typowania, które obarczone są sporym ryzykiem, a wiążą się tylko z nieco większymi potencjalnymi wygranymi.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Niemcy - Hiszpania U21 BTS 1.56 FORTUNA

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>