Typ Dnia – 30 września (poniedziałek)

Na koniec miesiąca dobrze jest poprawić statystyki, by wyjść jak najbardziej na plus. Oto jaki typ dnia mamy dla was na 30 września, czyli ten poniedziałek. MAmy nadzieję, że ten pewniak poprawi wasze liczby i saldo na koncie!

Typ Dnia - 30 września (poniedziałek)
Typ Dnia – 30 września (poniedziałek)

Pewniak na dziś. Ekstraklasa – typ dnia

Zagłębie Lubin i ŁKS Łódź to z całą pewnością nie czołówka polskiej ekstraklasy. Beniaminek obecnie jest ostatni w tabeli i gra zdecydowanie poniżej oczekiwań kibiców.

Miedzowi też nie radzą sobie najlepiej, chociaż wyraźnie wydać, że po zmianie trenera zaczynają odżywać, a już na pewno nie są chłopcami do bicia, z którymi nikt w ogóle się nie liczy.

darmowy bonus za rejestrację. kod promocyjny BETONLINE
darmowy bonus za rejestrację. kod promocyjny BETONLINE

To, co zwraca szczególną uwagę, to wyjątkowo ofensywne nastawienie zespołu z Lubina. Nowy szkoleniowiec lubi otwartą piłką i widać to już teraz, mimo iż jego przygoda z Zagłębiem dopiero się zaczyna.

Over 2.5 na koniec miesiąca!

Wysokie zwycięstwo nad Wisłą Płock (aż 5:0) oraz remis 4:4 ze Śląskiem Wrocław dają nadzieję na to, iż w meczu Zagłębie – ŁKS pokryty zostanie jakiś over. Gramy tutaj dość bezpiecznie linię 2.5, ale pewnie będzie też można spróbować wyżej.

ŁKS nie jest przeciwnikiem wyjątkowo wymagającym. Jeżeli z kimś zdobywać gole, to właśnie z łódzką ekipą. Kurs nieco ponad 1.80 zachęca do spróbowania – tym bardziej, że pod koniec miesiąca można coś wyskrobać z portfela! 😉

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Zagłębie - ŁKS Over 2.5 1.84 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Typ Dnia – 30 września (poniedziałek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie