Typ Dnia – 4 lipca (czwartek)

Pora poznać drugiego finalistę tegorocznego Copa America. Kto zmierzy się z gospodarzami imprezy o tytuł najlepszej drużyny Ameryki Południowej? Zobaczcie nasz typ dnia na 4 lipca, czyli ten czwartek!

Typ Dnia - 4 lipca (czwartek)
Typ Dnia – 4 lipca (czwartek)

Chile zagra w finale?

Chile to obrońca tytułu mistrzowskiego, a z kolei Peru – czarny koń całego turnieju. Kto w tym spotkaniu ma większe szanse na awans do wielkiego finału widać niemal od razu.

Reprezentacja Peru znalazła się w gronie czterech drużyn turnieju po wygraniu serii rzutów karnych z Urugwajem. Trzeba przyznać, że ich zwycięstwo było wielkim zaskoczeniem dla kibiców.

totolotek bonus za darmo
totolotek bonus za darmo
Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Mimo wszystko, warto wspomnieć, że w samym meczu ćwierćfinałowym Peru raczej nie zaprezentowało się wyjątkowo dobrze. Rywale częściej atakowali, a nawet zdobyli gola, który ostatecznie nie został uznany.

Peru chętnie sprawi niespodziankę

Powróćmy też na chwilę do fazy grupowej. Peru awansowało do 1/4 z trzeciego miejsca. W trzecim występie na turnieju przegrało aż 0:5 z Brazylią, a wcześniej zaledwie zremisowało z Wenezuelą.

Bukmacherzy na Chile przygotowali dość wysoki kurs. Biorąc pod uwagę, że mówimy o obrońcach tytułu, notowania powyżej 1.90 wydają się nieco przesadzone.

Pierwszy półfinał nieco pokarał tych, którzy doszukiwali się „drugiego dna” w meczu Brazylii z Argentyną. Faworyt wygrał i to aż dwoma bramkami. W czwartkowym meczu liczymy, iż będzie tak samo.

Jeżeli nie należycie do tych, którzy lubią ryzyko, możecie zagrać na awans Chile. Jest jednak jedno „ale” – gdy dojdzie do jedenastek to tak naprawdę wszystko może się zdarzyć!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Chile - Peru 1 1.94 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie