Tworząc kupon na najbliższy poniedziałek, powinniście przyjrzeć się bliżej spotkaniu Vallecano – Leganes w LaLiga. Oto nasza propozycja na ten pojedynek!

Typ Dnia - 4 lutego (poniedziałek)
Typ Dnia – 4 lutego (poniedziałek)

4 lutego na stadionie w Madrycie spotkają się ze sobą dwie ekipy z jednych z ostatnich miejsc w tabeli LaLiga. Goście poniedziałkowego starcia są obecnie tuż nad strefą spadkową, natomiast gospodarze – na najwyższym miejscu wśród „czerwonych latarnii”.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Jeżeli Rayo zdobędzie trzy punkty, przeskoczy swojego najbliższego rywala, a być może nawet uda mu się awansować jeszcze wyżej. To jednak nie jedyny powód, dla którego zdecydowaliśmy się na właśnie taki, a nie inny typ. Bukmacherzy – naszym zdaniem – przygotowali atrakcyjne kursy na ten pojedynek i trudno byłoby z tego nie skorzystać!

Nie da się zaprzeczyć, że 4 lutego spotykają się ze sobą dwie ekipy będące w niema takiej samej sytuacji. Warto jednak wziąć pod uwagę, że w ostatnich pięciu meczach Vallecano nie przegrało ani razu! Co więcej – odnotowało aż cztery zwycięstwa i tylko jeden remis!

Ciekawostką jest fakt, że ostatnią porażkę przed własną publicznością jedenastka Rayo odnotowała właśnie z Leganes (0:1 po golu samobójczym!). Trzeba jednak podkreślić, iż było to spotkanie w Pucharze Króla, a to przecież coś, co rządzi się zupełnie innymi prawami!

Nie bez znaczenia jest także fakt, że w Leganes nie wystąpi kontuzjowany Guido Marcelo Carrillo. Ten zawodnik zdobył dla swojej ekipy 25% wszystkich goli i na pewno jego absencja jest sporym osłabieniem!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Vallecano - Leganes 1 2.40 ETOTO

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>