Typ dnia na dziś to propozycja dla miłośników obstawiania polskiej ekstraklasy. Sprawdźcie naszą propozycję na 4 października – Wisła Płock czy Arka Gdynia?

Typ Dnia - 4 października (piątek)
Typ Dnia – 4 października (piątek)

Kolejne trzy punkty Nafciarzy?

Prognozy na ten mecz mogłyby być różne, gdyby Wisła Płock spotkała się z Arką Gdynia na początku sezonu. Tymczasem Nafciarze radzą sobie obecnie zupełnie inaczej, niż jeszcze miesiąc temu.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Wisła Płock pod wodzą nowego szkoleniowca wyraźnie odżyła. Radosław Sobolewski znakomicie radzi sobie z Nafciarzami i widać to niemal w każdym meczu. Statystyki mówią same za siebie i chyba nic więcej dodawać nie trzeba.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Ekipa Arki na ten moment wydaje się jednym z poważniejszych kandydatów do spadku z Ekstraklasy. Niektórzy mogą powiedzieć, że na takie rokowania jest zbyt wcześnie, ale gra jedenastki z Trójmiasta na ten moment nie może ich fanów napawać optymizmem.

Niespodzianka czy przewidywalne zwycięstwo?

Typowanie na zwycięstwo Wisły Płock wydaje się tutaj logiczne, bo przecież mowa o drużynie w doskonałej formie, która zmierzy się z jedną z najgorszych drużyn w lidze. Warto przy tym odnotować fakt, że Arka do tej pory w sezonie wygrała na wyjeździe tylko jeden raz i było to z ostatnim w tabeli ŁKS-em Łódź.

Ekstraklasa lubi płatać figle, ale w tym przypadku liczymy na to, że wszystko zakończy się tak, jak wskazują na to statystyki i czysta logika!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Liverpool - Leicester BTS 1.75 FORTUNA
Pogoń - Raków 1 (DNB) 1.45 STS

Skomentuj
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl