Typ dnia na dziś to propozycja dla miłośników obstawiania polskiej ekstraklasy. Sprawdźcie naszą propozycję na 4 października – Wisła Płock czy Arka Gdynia?

Typ Dnia - 4 października (piątek)
Typ Dnia – 4 października (piątek)

Kolejne trzy punkty Nafciarzy?

Prognozy na ten mecz mogłyby być różne, gdyby Wisła Płock spotkała się z Arką Gdynia na początku sezonu. Tymczasem Nafciarze radzą sobie obecnie zupełnie inaczej, niż jeszcze miesiąc temu.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Wisła Płock pod wodzą nowego szkoleniowca wyraźnie odżyła. Radosław Sobolewski znakomicie radzi sobie z Nafciarzami i widać to niemal w każdym meczu. Statystyki mówią same za siebie i chyba nic więcej dodawać nie trzeba.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Ekipa Arki na ten moment wydaje się jednym z poważniejszych kandydatów do spadku z Ekstraklasy. Niektórzy mogą powiedzieć, że na takie rokowania jest zbyt wcześnie, ale gra jedenastki z Trójmiasta na ten moment nie może ich fanów napawać optymizmem.

Niespodzianka czy przewidywalne zwycięstwo?

Typowanie na zwycięstwo Wisły Płock wydaje się tutaj logiczne, bo przecież mowa o drużynie w doskonałej formie, która zmierzy się z jedną z najgorszych drużyn w lidze. Warto przy tym odnotować fakt, że Arka do tej pory w sezonie wygrała na wyjeździe tylko jeden raz i było to z ostatnim w tabeli ŁKS-em Łódź.

Ekstraklasa lubi płatać figle, ale w tym przypadku liczymy na to, że wszystko zakończy się tak, jak wskazują na to statystyki i czysta logika!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Liverpool - Leicester BTS 1.75 FORTUNA
Pogoń - Raków 1 (DNB) 1.45 STS