Typ dnia – 5 lipca (niedziela)

Znów pod lupę bierzemy spotkanie Atalanty, która ostatnio pokonała w pięknym stylu Napoli, natomiast 5 lipca zagra z Cagliari. Zobaczcie nasz typ dnia!

Typ dnia - 5 lipca (niedziela)
Typ dnia – 5 lipca (niedziela)

Atalanta to nadal overowy zespół!

Mimo że w ostatnim meczu Atalanty nie została pokryta linia 2.5, a wiele osób na nią stawiało, zespół z Bergamo to nadal najbardziej overowa ekipa Serie A. I nadal uważamy, że jest w stanie strzelać dużo goli, chociaż specjalnie wysilać do końca sezonu się już nie musi.

Atalanta ma niemal zagwarantowany występ w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. Do meczu z Cagliari może podejść na luzie, co w jej przypadku oznacza popis strzeleckich umiejętności. Worek z bramkami powinien w tym przypadku otworzyć się bardzo szybko.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Szpital w Cagliari

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Klub Cagliari zmaga się z bardzo wieloma kontuzjami. W niedzielę w meczu ligowym przeciwko Atalancie nie zagra aż siedmiu zawodników! Nie wszyscy cierpią na urazy czysto medyczne, ale pewne jest to, że trener gospodarzy niedzielnego meczu będzie musiał nieźle pogłówkować, by skompletować skład na pojedynek z Atalantą.

Kursy bukmacherskie na spotkanie Cagliari – Atalanta mówią same za siebie. Wystarczy sprawdzić ich historię, by szybko przekonać się, jak mocno spadają notowania gospodarzy.

Koniec sezonu to okres niespodzianek. Czy warto obstawiać?

W lidze włoskiej mistrz kraju jest już raczej znany, ale nie oznacza to, że całkowicie warto sobie odpuszczać obstawianie Serie A. Atalanta czwartego miejsca może być niemal pewna, ale ciągle może osiągnąć podium, co byłoby na pewno sporym sukcesem.

W niedzielnym starciu Cagliari – Atalanta stawiamy na 2 oraz over 2.5.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Cagliari - A.Bergamo 2/Over 2.5 1.85 FORTUNA

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie