Typ dnia – 5 listopada (czwartek)

Czy w czwartek, 5 listopada, Lech Poznań zgarnie upragniony komplet punktów w Lidze Europy? Rywal teoretycznie najłatwiejszy z całej grupy, ale to jeszcze nie powód do przypisywania sobie zwycięstwa. Zobaczcie, jaki mamy typ dnia na to spotkanie!

Typ dnia - 5 listopada (czwartek)
Typ dnia – 5 listopada (czwartek)

Lech nie daje powodu do wstydu

Początkowo wydawało się, że poznaniacy niewiele będą w stanie zdziałać w swojej grupie w Lidze Europy. Tymczasem nie można powiedzieć, by „Kolejorz” dawał powody do wstydu polskiej piłce. Mimo że do tej pory Lech nie zdobył żadnego punktu, w dwóch dotychczas rozegranych meczach w fazie grupowej pokazał się z bardzo dobrej strony – nisko przegrał z Rangersami na wyjeździe i walczył dzielnie z mocną Benficą.

Zespół z Poznania Portugalczykom w pierwszej kolejce wpakował aż dwa gole. Standard Liege, najbliższy rywal wicemistrzów Polski, z tą samą ekipą nie potrafił stworzyć w zasadzie żadnej groźnej sytuacji i w całym spotkaniu nie istniał. To pierwszy argument przemawiający za klubem z naszej ekstraklasy.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Standard Liege przyjedzie do Poznania osłabiony

Belgijska jedenastka prezentuje podobny poziom co Lech, a obecnie wydaje się być nawet ciut słabsza. Jeżeli z kimś „Kolejorz” ma szukać punktów, to właśnie ze Standardem i w Poznaniu wszyscy zdają się mieć tego świadomość. O mobilizację można być spokojnym, a i sytuacja kadrowa zaczyna się uspokajać po ostatnich problemach ze zdrowiem. Niewykluczony jest nawet występ samego Tiby.

U Belgów braki kadrowe wyglądają gorzej. Na pewno nie zagra podstawowy członek pierwszego składu Zinho Vanheusden, a dodatkowo u kilku z graczy wykryto koronawirusa i ich także nie zobaczymy na placu gry. To wszystko powinno sprawić, że w meczu Lech będzie dominował i będzie w stanie pokusić się o zwycięstwo. A że potrafi strzelać, wszyscy wiedzą – w lidze polskiej (mimo że mecze Ekstraklasy to nie zawsze dobry wyznacznik formy drużyny w europejskich pucharach) tylko Raków może pochwalić się lepszym bilansem bramkowym od poznaniaków.

Lech – Standard Liege typy bukmacherskie

W spotkaniu Lech – Standard Liege stawiamy na zespół z Poznania. Uważamy, że komplet oczek dla wicemistrzów Polski jest tutaj celem możliwym do zrealizowania. Jakby tego było mało, podopieczni trenera Żurawia lubią sporo strzelać i nie boją się żadnego rywala – pachnie tutaj przynajmniej overem 1.5.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Lech Poznań - St. Liege 1/over 1.5 2.79 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie