Typ dnia – 5 października (poniedziałek)

Przed nami mecze reprezentacyjne, dlatego u bukmacherów oferta na najbliższe dni jest nieco uboższa, niż normalnie. Na szczęście, cały czas można znaleźć coś interesującego, a nasz pewniak na 5 października (poniedziałek) to na to najlepszy dowód!

Typ dnia - 5 października (poniedziałek)
Typ dnia – 5 października (poniedziałek)

Typ dnia z francuskiej trzeciej ligi

Najważniejsze europejskie rozgrywki piłkarskie mają teraz przerwę, ale jak to zwykle bywa, spotkania reprezentacyjne nie krzyżują planów zawodników występujących w niższych szczeblach. W trzeciej lidze francuskiej w dniu 5 października czeka kibiców spotkanie Orleans – Annecy i to właśnie ten pojedynek wzięliśmy dzisiaj pod lupę.

W pojedynku spadkowicza z beniaminkiem zazwyczaj faworyt jest z góry znany i w tym przypadku nie jest inaczej. Annecy to jeden z kandydatów do pożegnania się z rozgrywkami, a więc trudno zakładać, by w poniedziałek ta ekipa walczyła o pełną pulę z dużo mocniejszym oponentem.

STS bez depozytu
STS bez depozytu
Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Goście opisywanego spotkania do tej pory na wyjeździe jeszcze ani razu nie wygrali i są jedną z najgorzej spisujących się ekip w delegacjach. Do tej pory zdobyli tylko jeden punkt na obcym terenie i w trzech meczach udało im się strzelić zaledwie jedną bramkę!

Orleans wygrywa, ale tylko u siebie

Mimo że Orleans to zupełnie inna klasa od Annecy, obie ekipy mają problemy ze zdobywaniem punktów na wyjazdach. To działa na korzyść poniedziałkowych gospodarzy, którzy do tej pory zagrali cztery mecze na własnym stadionie i zdobyli siedem punktów, przegrywając zaledwie jeden raz.

Statystyki mówią same za siebie i tutaj specjalnie nie trzeba nic pisać – Orleans to drużyna, która powinna wygrać w dniu 5 października. Kursy też na to wskazują. I chociaż nie jest to raczej mecz do grania SOLO, powinien przydać się komuś, kto „kompletuje” większy kupon.

Orleans – Annecy typy bukmacherskie

W meczu Orleans – Annecy może wygrać tylko jedna drużyna. Jeżeli beniaminek z trudnego terenu przywiezie chociażby punkt, będzie to więcej niż sensacja. Oczywiście, musimy liczyć się z tym, że trzecia liga francuska to już nieco bardziej „egzotyczne” rejony, a takich nigdy nie gra się za bardzo duże stawki.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Orleans - Annecy 1 1.62 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie