Typ dnia – 7 czerwca (niedziela)

Niedzielne występy w Bundeslidze rozpoczynają się wcześniej, niż zwykle, bo już o 13.30. W naszym cyklu Typ dnia wybraliśmy dla was na 7 czerwca starcie Werderu Brema z Wolfsburgiem. Co warto zagrać w tym spotkaniu?

Typ dnia - 7 czerwca (niedziela)
Typ dnia – 7 czerwca (niedziela)

Werder walczy o utrzymanie. Jego najbliższy rywal – o puchary

Werder nie może tego sezonu zaliczyć do udanych i wiele wskazuje na to, że będzie musiał przez to przezimować w 2. Bundeslidze. Jeżeli rzeczywiście tak się stanie, dla klubu z bogatą tradycją na pewno będzie to nie tylko porażka czy wpadek przy pracy, ale nawet katastrofa.

Bremeńczycy w niedzielę, to jest 7 czerwca, grają przeciwko Wolfsburgowi. Nie będą mieli łatwego zadania, by wyciągnąć od rywali chociażby jednego „oczka”. Na ten mecz proponujemy typ na gości.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Wolfsburg mierzy w Ligę Europy

Liga Europy to nie Liga Mistrzów, ale z polskich realiów wiemy, że występy w tych rozgrywkach dla wielu drużyn to istne spełnienie marzeń. Wolfsburg po tym sezonie może zagrać właśnie w Europa League i wcale nie jest daleki, by ten cel osiągnąć.

Wolfsburg zajmuje siódme miejsce w tabeli. Jeżeli wygra 7 czerwca, przeskoczy Hoffenheim i będzie na miejscu premiowanym grą w europejskich pucharach. Jest zatem i o co walczyć, i kim. Bo goście niedzielnego spotkania bardzo dobrze weszli w nowy-stary sezon, a szczególnie dobrze radzą sobie na wyjazdach.

Nasz typ dnia? Zwycięstwo Wolfsburga po kursie 2.08!

Kurs na zwycięstwo Wolfsburga wygląda bardzo atrakcyjnie, biorąc pod uwagę, że mówimy o walce dwóch zespołów o zupełnie odmiennych priorytetach i sytuacjach. Gramy tutaj zdecydowanie na „2”, tym bardziej, że goście pokazali ostatnio, że potrafią wysoko wygrać w delegacji nawet z Bayerem Leverkusen.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Werder B. - Wolfsburg 2 2.08 FORTUNA

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Typ dnia – 7 czerwca (niedziela) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie