Typ dnia – 7 maja (czwartek)

Jaki mecz obstawić 7 maja (czwartek)? Wybraliśmy starcie w białoruskiej lidze rezerw, w którym outsider zagra przeciwko jednej z najlepszych ekip w rozgrywkach. Wynik wydaje się tu przesądzony.

Typ dnia - 7 maja (czwartek)
Typ dnia – 7 maja (czwartek)

Gorodeya B – FK Minsk B typy bukmacherskie

Gorodeya to na ten moment ostatni zespół w lidze. W siedmiu kolejkach zdobył zaledwie dwa gole, natomiast stracił ponad dwadzieścia. Te statystyki w każdym wariancie plasują tę ekipę na dnie klasyfikacji.

Gospodarze czwartkowego meczu (chociaż starcie rozegrane zostanie na neutralnym boisku) do tej pory zainkasowali tylko jeden punkt, a w ostatnich pięciu kolejkach nie zdobyli ani jednego.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Zespół z Mińska poradzi sobie bez problemu?

Na szczycie białoruskiej ligi rezerw znajdziemy dwa zespoły z Mińska. Obie do niedawna szły łeb w łeb, jednak na ten moment to Dynamo jest pierwsze z trzema punktami przewagi nad sąsiadami.

Zespół ze stolicy w czwartek nie powinien mieć problemu z wygraniem spotkania. Kursy pokazują to jednoznacznie, ale stawianie na taki wariant jest po prostu nieopłacalne. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się zaproponować zakład na liczbę goli.

Over 3.5 – nasza propozycja na czwartek

Aż 3.3 gola na mecz pada w spotkaniach zarówno Mińska 2, jak i zespołu FK Gorodeya. Biorąc pod uwagę, że zagrają ze sobą ekipy z dwóch końców tabeli, możemy tutaj spodziewać się niemalże pogromu.

Kurs na over 3.5 to nieco ponad 1.60. Wystarczająco do tego, by ucieszyć się z wygranej. Tym bardziej, że wkrótce weekend, a w nim jeszcze więcej szans na grę.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Gorodeya B - FK Minsk B Over 3.5 1.62 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie