Typ dnia – 7 września (poniedziałek)

Typ dnia na 7 września nie mógł być inny i dotyczy oczywiście pojedynku reprezentacji Bośni i Hercegowiny z Polską. Jakiemu zakładowi warto przyjrzeć się w tym starciu?

Typ dnia - 7 września (poniedziałek)
Typ dnia – 7 września (poniedziałek)

Polska wreszcie postraszy?

Reprezentacja Polski w meczu z Holandią nie zaprezentowała się najlepiej, mimo że po ostatnim gwizdku trener Brzęczek nie szczędził słów uznania w kierunku swoich piłkarzy. Jakby na to nie spojrzeć, Biało-Czerwonym nie udało się wywieźć z kraju tulipanów żadnego punktu, a w Lidze Narodów przecież chodzi o to, by komplet „oczka” i nie dać się wypchnąć z dywizji.

Czy w meczu z Bośnią możemy spodziewać się tego, że Polacy bardziej postraszą rywali? Logika zdaje się podpowiadać, że tak, ale ciągle trzeba mieć na uwadze, iż nie gramy z Robertem Lewandowskim, a forma Piątka czy Milika nie jest na tyle wysoka, by w pełni ufać tym zawodnikom. Nie wiadomo też, czy trener Brzęczk znów nie zdecyduje się na wystawienie tylko jednego napastnika.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Bośnia to mocna ekipa. Włosi już się o tym przekonali

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Bośnia i Hercegowina to na pewno zespół, który w „polskiej” grupie wydaje się być najsłabszy. Nie zmienia to jednak zupełnie faktu, że najbliżsi rywale Polaków ostatnio dobrze zagrali z Włochami i dość niespodziewanie nie pozwolili im na zdobycie kompletu punktów. Piłkarze z Bałkanów znani są z waleczności i pokazali ją w pierwszym w tym sezonie meczu w Lidze Narodów.

Dużym atutem Bośniaków jest na pewno Edin Dżeko. To taki tamtejszy odpowiednik „Lewego” – pomaga, kiedy trzeba, a przede wszystkim jest liderem. Kiedy ten zawodnik radzi sobie dobrze, nawet najlepsi mogą mieć problemów z pokonaniem reprezentacji Bośni.

Bośnia i Hercegowina – Polska typy bukmacherskie

W eliminacjach Euro 2020 zespół naszego najbliższego oponenta przegrał tylko jedno spotkanie na własnym stadionie. To bardzo mocna ekipa, która nigdy nie odpuszcza, a mecze u siebie traktuje bardzo poważnie bez względu na wszystko. Bośniacy uskrzydleni remisem z Włochami na pewno Polakom łatwo nie odpuszczą, a Biało-Czerwoni na ten moment raczej nie wydają się na tyle mocni, by sprostać jedenastce z Bałkanów.

W meczu Bośnia i Hercegowina – Polska stawiamy na 1 jako DNB, a więc w przypadku remisu zakład rozliczany jest jako zwrot. Jeżeli tutaj wygrają nasi reprezentanci, uważamy, iż będzie to spora niespodzianka, chociaż kursy niekoniecznie każą tak myśleć.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Bośnia i Her. - Polska 1 (DNB) 1.78 FORTUNA

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie