Typ dnia – 9 czerwca (wtorek)

Mieliśmy tylko jeden dzień przerwy od Ekstraklasy, a przed nami kolejne emocje związane z polskimi rozgrywkami. Jaki typ dnia wybraliśmy na 9 czerwca? Sprawdźcie już teraz!

Typ dnia - 9 czerwca (wtorek)
Typ dnia – 9 czerwca (wtorek)

29. kolejka Ekstraklasy obstawianie

Terminy gonią w zasadzie wszystkie futbolowe rozgrywki w Europie, dlatego w najbliższym czasie będziemy świadkami prawdziwego zatrzęsienia jeśli chodzi o liczbę meczów. Po dłużej absencji od piłki raczej nie jest to dla nikogo zła wiadomość.

9 czerwca rozpocznie się 29. kolejka polskiej ekstraklasy i to właśnie jedno ze spotkań z naszego rodzimego podwórka wybraliśmy. Mowa dokładnie o pojedynku Zagłębia Lubin z Koroną Kielce. Co jak co, ale mecze Ekstraklasy to zawsze ciekawe zestawienia i dobre kursy!

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Zagłębie Lubin – Korona Kielce typy bukmacherskie. Czego można się spodziewać w tym meczu?

Spotkanie „Miedzowych” z Koroną Kielce zapowiada się niezwykle ciekawie. Zagłębie to obecnie jedna z lepiej wyglądających drużyn w polskiej lidze, natomiast kielczanie wyraźnie zaczynają się przebudzać po tym, jak ich prowadzeniem zajął się trener Bartoszek.

Lubinianie ostatnio prowadzi z Lechem 3:1, by ostatecznie zremisować. Gdyby w drugiej połowie nie skupili się wyłącznie na obronie, mogłoby to wyglądać zupełnie inaczej. Teraz prawdopodobnie już takiego błędu nie popełnią, tym bardziej, iż mają kim zdobywać gole.

Stawiamy na over 2.5 – tutaj goli nie powinno brakować!

We wtorkowym meczu Zagłębie – Korona stawiamy na liczbę goli. Nasz typ to over 2.5. Skąd właśnie taka, a nie inna propozycja? Korona to zespół, który wyraźnie chce grać i prezentuje się całkiem nieźle, co pokazał nie tylko wygraną 4:1 w Płocku, ale także meczem z Piastem. Chociaż kielczanie z mistrzami Polski nie wygrali, wcale nie musiało się to skończyć stratą kompletu punktów.

Zagłębie ma silną ofensywę i 9 czerwca również powinno to pokazać. W dotychczasowych meczach po przerwie „Miedzowi” za każdym razem pokrywali over 2.5. Podobnie ma się sprawa z Koroną.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Zagłębie - Korona Over 2.5 1.85 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie