Typy bukmacherskie Hype MMA 1. Gdzie obstawiać galę?

Gala Hype MMA 1 to wydarzenie, jakiego w Polsce jeszcze nie było. W internecie można znaleźć zakłady na wszystkie walki z karty walk. Które typy bukmacherskie można wziąć pod uwagę? Oto pewniaki na 17 kwietnia (sobota)!

Typy bukmacherskie Hype MMA 1. Gdzie obstawiać galę?
Typy bukmacherskie Hype MMA 1. Gdzie obstawiać galę?

Fame MMA rusza z nowym projektem. Będzie hit?

Kiedy pomysłodawcy FAME MMA biorą się za coś na poważnie, można spodziewać się, że będzie z tego prawdziwy hit. Nie inaczej zapowiada się Hype MMA, czyli seria gal freak fightów. Podczas każdego wydarzenia z tego cyklu będzie można obejrzeć super fight, a jednocześnie odbędzie się rywalizacja o kontrakt z FAME aż na pięć pojedynków. To sposób na to, by młodzi twórcy działający w internecie mieli szansę na zaistnienie. Dla kibiców z kolei to okazja do obejrzenia kolejnych walk z serii niestandardowych. A te cieszą się w naszym kraju bardzo dużym zainteresowaniem i to nie jest już dla nikogo żadną niespodzianką.

Pierwsza gala nowego projektu, czyli Hype MMA 1 będzie miała miejsce już 17 kwietnia. Wiemy już, kto będzie na niej walczył, a także jakie będzie zestawienie w main evencie. I chociaż początkowo wydawało się, że to raczej niemożliwe, pewne jest również, iż możliwe będzie obstawianie Hype MMA 1. Kupony ze swoimi pewniakami można grać od tego wtorku, tj. 13 kwietnia.

STS bonus bez depozytu
Kod promocyjny w STS bonus bez depozytu

Jakie są na Hype MMA 1 typy bukmacherskie? Redakcja naszego portalu postanowiła to sprawdzić. Nie było o to jednak łatwo, gdyż mówimy o wydarzeniu, gdzie niewiadome piętrzą się na każdym kroku, natomiast forma niektórych zawodników to coś, co można poddawać pod wątpliwość. Oczywiście, ma to swoje dobre i złe strony – z jednej strony trudno jest niektóre rzeczy przewidzieć, a z drugiej istnieje większe prawdopodobieństwo, że pewniaki dadzą zarobić i nikogo nie zawiodą.

Zakłady bukmacherskie Hype MMA 1. Gdzie obstawiać walki?

Dokładnie siedem pojedynków przygotowano w karcie walk Hype MMA 1. Poniżej prezentujemy pełne zestawienie. Jeżeli tylko nic nie pokrzyżuje planów organizatorom, powinno dojść do każdego ze starć.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Dla fanów freak fightów bez dwóch zdań największym wydarzeniem sobotniego wieczora będzie starcie Marcin „Rafonix” Krasucki vs Mariusz „Hejter” Słoński. Obaj panowie to celebryci, których raczej nikomu przedstawiać nie trzeba. Jeżeli ktoś miał w odpowiedni sposób zachęcić do obejrzenia gali Hype numer jeden, to na pewno właśnie oni.

Hype MMA 1 karta walk. Kto walczy 17.04.21?

  • Marcin „Rafonix” Krasucki vs Mariusz „Hejter” Słoński (super fight)
  • Adam „Adix” Woźnicki vs Paweł „Pavlloo” Szwed
  • Patryk „Taksi ZRT” Malinowski vs Władysław „Władek” Zijajew
  • Mateusz „Zakrzew” Zakrzewski vs Albert „Bercik” Ghambaryan
  • Jakub „Bary” Barczyk vs Damian „Kalbar” Kalbarczyk
  • Jakub „Kuba Trenuje” Droździel vs Krystian „Krissu” Bartocha
  • Norbert „One Norbi” Krasnodębski vs Oskar „Blecki” Lesiak

Dobra wiadomość jest taka, że nasze typy bukmacherskie Hype MMA 1 dotyczą każdego pojedynku zaplanowanego na 17.04.21. W tym przypadku nie ma jakichkolwiek wyjątków.

Kolejny świetny news – każda osoba pełnoletnia ma możliwość obstawiania Hype MMA 1. Nie trzeba przy tym wychodzić z domu czy odrywać się od ekranu telefonu. Wystarczy mieć konto na www.Betclic.pl – to oficjalny partner gali Hype, podobnie jak i Fame MMA.

Kursy na walki Hype MMA 1. Pewniaki widać gołym okiem!

Podczas gali Hype MMA 1 w akcji będziemy oglądać amatorów i początkujących w świecie mieszanych sztuk walki. Tutaj technika nie będzie odgrywała większego znaczenia, gdyż żaden z uczestników nie miał możliwości, by należycie przygotować się do swojego występu. Decydować będzie więc ambicja, siła mięśni, waga itp.

Gala Hype MMA 1 PPV online transmisja
Gala Hype MMA 1 PPV online transmisja

Niektórzy mogą powiedzieć, że typowanie Hype MMA 1 to prawdziwa loteria, ale już wiele freak fightów pokazało, iż wcale tak nie jest. Pewniaki widoczne są gołym okiem, dlatego też na pewno znajdzie się bardzo wiele osób, które będą chciały na opisywanej gali zarobić. A można zgarnąć naprawdę dużo!

Walka12
Adam Woźnicki – Paweł Szwed1.203.75
Patryk Malinowski – Władysław Zijajew1.303.00
Mateusz Zakrzewski – Albert Ghambaryan1.105.25
Jakub Barczyk – Damian Kalbarczyk1.502.30
Jakub Droździel – Krystian Bartocha1.253.30
Norbert Krasnodębski – Oskar Lesiak1.652.02
„Hejter” Słoński – „Rafonix” Krasucki2.101.60

Najbardziej wyrównanym pojedynkiem zdaje się być super fight. Faworytem do zwycięstwa w starciu „Hejter” vs „Rafonix” jest ten drugi, chociaż całkowicie jego rywala na pewno lekceważyć nie można. Z kolei do prawdziwych pewniaków zalicza się wygraną Adama Woźnickiego, Patryka Malinowskiego oraz Mateusza Zakrzewskiego. Duże szanse na zwycięstwo ma też Jakub Droździel.

Trudno jest znaleźć wyczerpujące informacje na temat uczestników Hype MMA 1. Na szczęście, mówimy o osobach działających w sieci, tak więc po pseudonimach można przynajmniej sprawdzić, czy poważnie podchodzą do debiutu w MMA oraz jak już na starcie prezentują się ich ewidentne atuty.

Obstawianie Hype MMA 1. Do wygrania ponad 2000 zł!

Wystarcza stawka 250 złotych, by mieć do wygrania ponad 2000 zł przy obstawianiu Hype MMA 1. Co bardzo istotne, w przykładowym kuponie nie zostały w ogóle zagrane bardzo ryzykowne typy. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by „taśmę” w odpowiedni sposób zmodyfikować i zastosować w niej własne typy.

Pewniaki Hype MMA 1
Pewniaki Hype MMA 1

Bonus na Hype MMA w Betclic. Cashback 550 zł z kodem „KOD550”!

Bonus bukmacherski na Hype MMA 1 to szansa na zdobycie aż 550 złotych cashbacku, czyli zwrotu w przypadku przegranej w debiutanckim kuponie. Gracz po zarejestrowaniu konta na www.Betclic.pl i wpisaniu kodu promocyjnego „KOD550” ma szansę ubezpieczyć się od ewentualnej straty. W ten sposób można zapewnić sobie zwrot stawki!

Limitowany Betclic kod promocyjny jest do podania tylko przy rejestracji. Każdy może założyć darmowe konto u tego bukmachera, a cały proces nie zajmuje więcej niż kilkadziesiąt sekund. Można wszystko załatwić również na telefonie czy tablecie!

Betclic Hype MMA 1 - bonus!
Betclic Hype MMA 1 – bonus!

Obstawianie Hype MMA 1 możliwe będzie do 30 minut przed rozpoczęciem wydarzenia. Czas na stworzenie własnego kuponu z pewniakami jest zatem do 17 kwietnia do godziny 19.

Jak oglądać Hype MMA 1? Transmisja online tylko w PPV

Można było spodziewać się takiego obrotu sprawy – gala Hype MMA 1 online będzie pokazana tylko w systemie PPV. Cena dostępu do streamu to niecałe 11 złotych, tak więc nikt nie powinien czuć się zawiedziony.

Niestety, nie ma możliwości, by wykupić realcję wideo bezpośrednio u dostawcy telewizji satelitarnej czy kablowej. Hype MMA 1 za darmo mogą za to oglądać ci, którzy wykupili transmisję z Fame MMA 9. To prezent w ramach rekompensaty za problemy transmisyjne przy okazji wspomnianego wydarzenia.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie