Nasze dzisiejsze typy dnia nie są pierwszokwietniowymi żartami, dlatego potraktujcie je poważnie. Zobaczcie już teraz przygotowane przez nas propozycje bukmacherskie na najbliższy poniedziałek!

Typy Dnia - 1 kwietnia (poniedziałek)
Typy Dnia – 1 kwietnia (poniedziałek)

Pewniak na dziś?

St Etienne ma spore szanse na osiągnięcie dużego sukcesu na koniec sezonu – zajęcie czwartego miejsca, które daje promocję do fazy grupowej Ligi Europy. Aby jednak ta ekipa zagrała w przyszłej edycji europejskich pucharów, musi walczyć o punkty i nie tracić ich z ligowymi średniakami.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Nimes nie ma już o co grać w Ligue 1. Owszem, komplet punktów czy chociażby remis będzie dla tej drużyny przyjemną niespodzianką, ale nie jest to raczej prawdopodobny scenariusz.

kod promocyjny sts
kod promocyjny sts

Piłkarsko St Etienne wypada lepiej od rywali. Liczymy na to, żę udowodni to na murawie i nasz typ „1” wejdzie tutaj bez problemu!

Co obstawiać w lidze angielskiej?

Nasz drugi pewniak to znów zagranie na zwycięstwo gospodarzy. Wybraliśmy mecz ArsenalNewcastle, gdzie mamy bardzo podobną sytuację, co w meczu omawianym chwilę wcześniej.

Kanonierzy nie mogą pozwolić sobie na stratę „oczek”, bowiem mają szansę wskoczyć do najlepszej czwórki Premier League. Newcastle z kolei może już być spokojne o utrzymanie, a grono najlepszych w rozgrywkach pozostaje w sferze marzeń.

Jeżeli kurs 1.40 na Arsenal was nie przekonuje (co doskonale rozumiemy), polecamy spróbowanie dołożenia overu bramkowego do „1”. Zdecydowanie pewniejsza wydaje się linia 1.5, ale 2.5 też może zostać pokryta!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Arsenal - Newcastle 1 1.45 STS
St Etienne - Nimes 1 1.75 FORTUNA