Typy Dnia – 1 listopada (czwartek)

Mimo że pierwszy listopada jest dniem wolnym od pracy, zdajemy sobie sprawę, że dzisiaj możecie nie mieć zbyt wiele czasu na bukmacherkę. Przygotowaliśmy zatem trzy pewne typy, o których nie trzeba zbyt wiele pisać!

typy na nhl

Nasz pierwszy wybór to nocne spotkanie w NHL, dlatego musicie dodać go do kuponu w miarę szybko. Dlaczego zdecydowaliśmy się zagrać właśnie na bramkę Kane’a? Statystyki mówią same za siebie – jeden z najlepszych strzelców w lidze, który w każdym z ostatnich pięciu meczów punktów przynajmniej jednokrotnie. Jeżeli teraz znowu nie zawiedzie swoich fanów, będziecie mogli dość dobrze zarobić!

Pora wrócić do Europy. Najpierw zatrzymajmy się w Danii, gdzie już w 1/8 finału tamtejszego pucharu zmierzy się ze sobą mistrz kraju kontra wicemistrz. Zwycięzca może być tylko jeden, a obie drużyny bez wątpienia łatwo rywalom nie odpuszczą. Przewidywanie tego, kto okaże się lepszy w tym pojedynku może nie być łatwe, ale wydaje nam się, że każda z ekip powinna strzelić przynajmniej jedną bramkę w regulaminowym czasie gry.

1 listopada odbędzie się także jeszcze kilka meczów w Copa del Rey. Espanyol wydaje się być murowanym faworytem do czwartkowego zwycięstwa, a kurs na niego jest dość atrakcyjny. Naszym zdaniem warto podjąć ryzyko i zagrać na jedenastkę z Barcelony!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Vancouver Canucks - Chicago Blackhawks Kane bramka 2.35 FORTUNA
Midtjylland - FC Kopenhaga BTS 1.64 FORTUNA
Cadiz - Espanyol 2 1.89 TOTALBET

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Typy Dnia – 1 listopada (czwartek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie