Chcemy w lutym dać wam jak najwięcej wygranych, dlatego liczymy na to, że od samego początku tego miesiąca będziemy mieli przygotowane skuteczne typy. Zobaczcie jakie pewniaki przygotowaliśmy na piątek!

Typy Dnia - 1 lutego (piątek)
Typy Dnia – 1 lutego (piątek)

Typy na Mistrzostwa Azji

Na 1 lutego zaplanowano wielki finał Mistrzostw Azji, w którym zmierzą się ze sobą reprezentacje Japonii oraz Kataru. Mimo że na pierwszy rzut oka to ci pierwsi uważani są za faworytów, a już na pewno są znacznie bardziej rozpoznawalni w piłkarskim świecie, postanowiliśmy zagrać na „2” po naprawdę zachęcającym kursie.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Stąd taki nasz wybór? Widzieliśmy wiele meczów zarówno Japonii, jak i Kataru podczas MA i musimy przyznać, że to ta druga ekipa prezentowała się lepiej w turnieju. Kraju Kwitnącej Wiśni nie reprezentują wszyscy czołowi zawodnicy, a więc nie można powiedzieć, by kadrowo widać było ogromną przewagę tej jedenastki.

Bukmacherzy początkowo wystawili naprawdę wysokie kursy na zwycięstwo Kataru, ale od pewnego czasu wyraźnie widać, że notowania te spadają. A to znak, że sporo osób uważa, iż gospodarz najbliższych mistrzostw świata ma spore szanse na piątkowe zwycięstwo.

Nie jesteśmy przekonani, czy mistrz Azji zostanie wyłoniony w czasie regulaminowych 90 minut, dlatego zdecydowaliśmy się na zakład, który bierze pod uwagę także ewentualną dogrywkę i serię rzutów karnych.

Pewniaki skoki narciarskie

W piątek rozpoczyna się pierwszy w tym sezonie konkurs lotów narciarskich. Naszą uwagę przykuł zakład z wirtualnym pojedynkiem Kraft S. – Kobayashi R. Lider Pucharu Świata ostatnio nie jest już tak bezkonkurencyjny, jak był jeszcze nie tak dawno, a poza tym trzeba pamiętać, że zawody na mamutach rządzą się swoimi prawami.

Skąd nasz typ na „1”? Po pierwsze, Kraft ostatnio prezentuje się świetnie i jest już wiceliderem klasyfikacji generalnej PŚ. Po drugie, Austriak uwielbia latać i dobrze mu to wychodzi. Biorąc pod uwagę jego aktualną sytuację, bez wątpienia będzie chciał wykorzystać swój mamuci talent i zrobi wszystko, by pokonać Japończyka w pośredniej rywalizacji.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Japonia - Katar 2 (Cały mecz) 2.55 TOTOLOTEK
Kraft S. - Kobayashi R. 1 1.40 FORTUNA