Na jakie mecze postawić w dniu 1 sierpnia? Mamy dla was dwa pewniaki, które powinny was zainteresować. Oczywiście, chodzi o polskie drużyny w europejskich pucharach.

Typy Dnia - 1 sierpnia (czwartek)
Typy Dnia – 1 sierpnia (czwartek)

KuPS – Legia. Pewniak dnia?

Legia w pierwszym meczu wygrała z fińskim KuPS 1:0. Skromna to zaliczka przed rewanżem i trudno się dziwić, że w Warszawie do drugiego meczu w Kuopio nie podchodzą wyjątkowo optymistycznie.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Warszawiakom przyjdzie grać w Finlandii na syntetycznej murawie. Już na Gibraltarze boisko tego typu sprawiło niemały problem drużynie ze stolicy. I teraz będzie prawdopodobnie podobnie.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Legia ostatnio nie błyszczy formą, a to, że w meczu przeciwko KuPS wygrała tylko jedną bramką, jest na to bardzo dobrym dowodem. Wydaje się, że polska ekipa powinna przejść dalej, ale wielu goli tutaj się nie spodziewamy.

Typy bukmacherskie na czwartek, 1 sierpnia

Piast w pierwszym meczu wygrał 3:2. Wynik mógł być znacznie lepszy, ale trzeba przyznać, że defensywa mistrzów Polski nie pokazała się z dobrej strony.

Trudno przewidzieć, czy gliwiczanie przejdą dalej, bo głupie błędy mogą ich pozbawić tej szansy. Wydaje się jednak, że – mimo wszystko – Piast na wyjeździe straci gola.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
KuPS - Legia Under 2.5 1.75 STS
Riga FC - Piast G. 1 drużyna strzeli? TAK 1.43 STS