Oto typy dnia na 10 oraz 11 czerwca. Nasze propozycje na eliminacje Euro 2020 to coś w sam raz zarówno dla tych, którzy lubią ryzyko, jak i tych, co grają zachowawczo. Sprawdźcie pewniaki na poniedziałek i wtorek już teraz!

Typy Dnia - 10/11 czerwca (poniedziałek/wtorek)
Typy Dnia – 10/11 czerwca (poniedziałek/wtorek)

Pewniaki na poniedziałek

Reprezentacja Polski ma komplet punktów na koncie i nie straconej żadnej bramki. Postanowiliśmy zagrać jednak BTS w jej najbliższym meczu przeciwko Izraelowi. Skąd taki wybór?

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Biało-Czerwoni nie popisują się ostatnio dobrą formą. Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że mają więcej szczęścia, niż na to zasługują. Nie ukrywają tego nawet sami piłkarze. Maciej Rybus przyznał, że ma świadomość tego, iż gra zespołu nie może podobać się kibicom, bo i samym zawodnikom się nie podoba.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Izrael zajmuje drugie miejsce w naszej grupie. Meczu z Polską może nie wygrać, ale gola na Narodowym zdobyć może. Jest to drużyna, która sporo strzela, ale też i traci. Nasi reprezentanci będą chcieli to spotkanie za wszelką cenę wygrać, bo mają coś do udowodnienia. Problem polega jednak na tym, że polska defensywa nie jest solidnym murem, a najbliższy rywal jest w stanie to wykorzystać na swoją korzyść.

Typy dnia na wtorek

Turcja zagrała ostatnio dobry mecz z Francją. Mistrzowie świata to nie byle kto, a pokonanie ich na pewno podniosło morale ekipy. Teraz czas na Islandię. Wyjazdy do dalekiej Skandynawii nie są łatwe, ale nie ma co ukrywać, że i Wikingowie nie należą do najbardziej mocnych ekip w tej grupie.

Po ostatnim zwycięstwie Turcy przegrać we wtorek nie powinni. Nie wykluczamy jednak remisu, dlatego zdecydowaliśmy się zagrać DNB. Kurs fajny – warto spróbować!

Godny uwagi wydaje się też mecz Szwedów z Hiszpanią. Gospodarze poniedziałkowego meczu są faworytem, ale grają z jedenastką zajmującą obecnie drugie miejsce w tabeli.

Trzy Korony potrafią strzelać gole, a Hiszpanie ostatnio stracili jednego nawet z Wyspami Owczymi. Można w tym meczu spróbować BTS albo właśnie typu na to, że strzeli Szwecja.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Polska - Izrael BTS 2.05 STS
Islandia - Turcja 2 (DNB) 1.74 FORTUNA
Hiszpania - Szwecja 2 strzeli? TAK 2.10 STS

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>