Typy Dnia – 10 kwietnia (środa)

83

Typy na środę nie mogły dotyczyć niczego innego, niż Ligi Mistrzów. Oto dwie bukmacherskie propozycje godne uwagi, którymi – według nas – warto się zainteresować!

Typy Dnia - 10 kwietnia (środa)
Typy Dnia – 10 kwietnia (środa)

Ajax Juventus typ bukmacherski

Postanowiliśmy trochę zaryzykować i tym razem zdecydowaliśmy się na naprawdę pokaźne kursy. Przygotowane przez nas typy wcale jednak nie muszą nie wejść. Ba, są nawet dość prawdopodobne, jeśli pod uwagę weźmiemy pewne fakty.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów i kursów

Ajax potrafił wyeliminować Real Madryt. W meczu z Królewskimi przed własną publicznością pokazał się z bardzo dobrej strony. Teraz z Juventusem może być podobnie. I chociaż strzeli – naszym zdaniem – przynajmniej jednego gola, Stara Dama wydaje się być o klasę lepsza.

kod promocyjny sts
kod promocyjny sts

Jakby nie patrzeć, Juventus jest faworytem tego dwumeczu. Jeżeli ktoś ma wygrać, to właśnie on. Odpadnięcie Ronaldo z ekipą już w ćwierćfinale byłoby z pewnością więcej niż sensacją.

Kurs to ponad 4. Nie jest to mało, ale wydaje się, że typ niekoniecznie jest z tych dość nieprawdopodobnych. Warto spróbować! 

Manchester Barcelona pewniak dnia?

FC Barcelona jest jednym z faworytów do wygrania całej Ligi Mistrzów. Problem polega jednak na tym, że teraz na jej drodze stanie sam Manchester United, a ten to łatwych przeciwników nie należy.

Na Old Trafford Czerwone Diabły mogą powalczyć z Blaugraną. Nie wiemy, czy wygrają cały mecz, ale być może uda im się przynajmniej jedną połowę. Kurs ponad 2 na podwójną szansę (połowa lub mecz) to dość łakomy kąsek! 🙂

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Ajax - Juventus 2/BTS 4.35 STS
Man Utd - Barcelona 1 (1. poł. lub mecz) 2.25 STS

Skomentuj
Typy Dnia – 10 kwietnia (środa)
5 (100%) 1 vote[s]
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę promocji