Na jakie mecze warto postawić w dniu 10 lutego? Mamy dla was łącznie trzy propozycje, wśród których znajdzie się i coś dla fanów Krzysztofa Piątka, i dla entuzjastów polskiej ekstraklasy.

Typy Dnia - 10 lutego (niedziela)
Typy Dnia – 10 lutego (niedziela)

Derby Mazowsza dla Legii?

Mistrzowie Polski w piłce nożnej pierwszy mecz o punkty w nowym roku zagrają na wyjeździe, a dokładniej – na stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku. W derbach Mazowsza można spodziewać się sporego zainteresowania kibiców i ponadprzeciętnego zaangażowania obu jedenastek, ale nie ma co ukrywać, że to goście są faworytami niedzielnego starcia.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Dlaczego zdecydowaliśmy się postawić na zwycięstwo Legii? Nie ma co ukrywać, że warszawianie walczą w tym sezonie o najwyższe cele na polskim podwórku i muszą od początku rundy zacząć „ciułanie” punktów. Mecz z Nafciarzami będzie ku temu dobrą okazją, bo ci nie dość, że nie należą do wyjątkowo mocnych, to w ubiegłym roku utarli legionistom nosy, wysoko wygrywając przy Łazienkowskiej.

Czas na kolejną strzelaninę Piątka?

Monaco odnotowało ostatnio pierwsze zwycięstwo u siebie w tym sezonie. Dla niektórych to zwiastun coraz lepszej gry w wykonaniu piłkarzy z Księstwa. Nie do końca musimy się zgodzić z tą teorią i – według nas – w niedzielę to zdecydowanie Montpellier może pochwalić się lepszymi argumentami. Zagraliśmy jednak bezpiecznie, to jest „podwójną szansę”. Kurs może i niższy, ale prawdopodobieństwo trafienia nieco większe.

Na koniec AC Milan i Cagliari. Nie ma co ukrywać, że z tym spotkaniem przede wszystkim kojarzy nam się Krzysztof Piątek, chociaż przecież nie tylko Polak będzie występował na San Siro. Over 2.5 w tym przypadku wydaje się dla nas niemal pewny. Goście niedzielnego starcia tracą na wyjeździe ponadprzeciętnie dużo goli, a z kolei ekipa z Mediolanu ma kim postraszyć w ofensywie. Z kim, jak z kim, ale z taką drużyną Milan po prostu musi wygrać i to więcej niż różnicą jednego gola!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Wisła P. - Legia 2 2.15 STS
Montpellier - Monaco 1-1 1.90 FORTUNA
AC Milan - Cagliari Over 2.5 1.88 FORTUNA