Dziesiąty dzień dziesiątego miesiąca – oby wszystkie nasze typy dnia okazały się strzałem w dziesiątkę i dały sporo zarobić! Sprawdźcie już teraz nasze propozycje na mecze eliminacyjne Euro 2020!

Typy Dnia - 10 października (czwartek)
Typy Dnia – 10 października (czwartek)

Łotwa – Polska

Po trzech dniach piłkarskiej nudy pora wrócić na właściwe tory. Przed nami trzy mecze eliminacyjne, które – według nas – zasługują na zainteresowanie ze strony typerów.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Łotwa – Polska to bez wątpienia najbardziej interesujący mecz dla kibiców z naszego kraju. Bukmacherzy nie mają wątpliwości, kto jest faworytem, ale chcielibyśmy nieco ostudzić optymistyczne nastroje niektórych, którym wydaje się, że Biało-Czerwoni wygrają ten mecz bardzo wysoko.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Jak w ostatnim czasie gra nasza reprezentacja – każdy to wie. Trzeba też wziąć pod uwagę, iż z Łotwą nie szczególnie dobrze sobie radzimy i tak było już od dawna. Warto przytoczyć statystykę, że Polska średnio strzela tylko półtora gola na mecz z ekipą z tego kraju. To bardzo mało!

Under 2.5 byłby ryzykownym posunięciem, ale jeden punkcik wyżej już zdecydowaliśmy się zagrać. Kurs 1.60 wygląda całkiem solidnie i na pewno warto spróbować. Można też zagrać na to, że Polacy strzelą dopiero po pierwszym kwadransie albo nawet po 30 minutach – na takie zakłady można upolować naprawdę dobre notowania!

Kazachstan – Cypr

Kazachstanowi marzy się awans na Euro 2020, ale raczej jest to dość nierealny cel. Mimo wszystko, zespół ten u siebie gra dobrze i jest chyba w stanie pokonać w roli gospodarza dosłownie każdego.

Cypr na wyjazdach spisuje się licho. Jego największymi osiągnięciami poza własnym stadionem jest pokonanie Gibraltaru oraz San Marino, a to raczej nie wygląda szczególnie imponująco.

Kurs na Kazachstan jest spory, dlatego jest to typ, który proponujemy raczej tym graczom bardziej skłonnym do ryzyka. Niemniej, potencjalna wygrana może być naprawdę ciekawa! 🙂

Austria – Izrael

A na koniec mecz z naszej grupy, czyli Austria – Izrael. Tutaj gospodarze nie mogą sobie pozwolić na wpadkę, bo ciągle liczą na awans. Po słałbym początku eliminacyjny Austriacy zdają się znowu grać tak, jak oczekują tego ich kibice. Zwycięstwo z Izraelem jest w przypadku tego zespołu po prostu planem minimum!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Austria - Izrael 1 1.45 BETFAN
Łotwa - Polska Under 3.5 1.64 BETCLIC
Kazachstan - Cypr 1 2.20 BETFAN

Bonusy Polskich bukmacherów www.sts.pl - 29 PLN bez depozytu - kod: BETONLINE
www.betclic.pl - 550 PLN cashback - Kod: KOD550
www.betfan.pl - 3100 PLN bonus + obstawianie bez podatku - Kod: BETFAN


poker sts bonus