Typy dnia – 10 października (sobota). Pewniaki na KSW 55

10 października (sobota) jednym z najważniejszych sportowych wydarzeń dla typerów i kibiców będzie gala KSW 55. Oto przygotowane przez nas typy dnia – sprawdźcie pewniaki na Konfrontację Sztuk Walki!

Typy dnia - 10 października (sobota). Pewniaki na KSW 55
Typy dnia – 10 października (sobota). Pewniaki na KSW 55

Askham – Khalidov typy bukmacherskie. Co obstawić?

Będzie nietypowo, bo zaczniemy od walki wieczoru. Na KSW 55 zobaczymy ją jako ostatnią, jednak to przede wszystkim o niej się mówi i to w niej zobaczymy w akcji najmocniejszych zawodników. Scott Askham to aktualny mistrz wagi średniej KSW, natomiast Mamed Khalidov – obecnie żywa legenda sportów walki w naszym kraju.

Obaj panowie już raz mieli okazję się spotkać i wówczas górą był Anglik. Obaj panowie za sobą nie przepadają, ale w kuluarach nie mówią o tym na każdym kroku, więc możemy tutaj spodziewać się przede wszystkim dobrego widowiska, a nie starcia tworzonego na pokaz. Faworytem jest Askham i uważamy, że to słuszne podejście do sprawy. Anglik jest młodszy, ma ogromne doświadczenie i wydaje się mocniejszy od Mameda, który najlepsze lata ma już za sobą.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Juśkiewicz – Wójcik jako pewniak na KSW 55?

Przygotowane przez nas typy na KSW 55 musiały objąć również jedyny pojedynek kobiet zaplanowany na tę galę. W starciu Juśkiewicz – Wójcik jest sporo niewiadomych, ponieważ tej pierwszej zawodniczki nikt nie widział w akcji w ringu od blisko dwóch lat. Nawet jeśli jej forma nie stoi na najgorszym poziomie, wszyscy wiedzą, że długa przerwa od rywalizacji o stawkę nie jest niczym dobrym dla sportowca i zawsze pozostawia negatywne skutki.

Uważamy, że w walce otwierającej KSW 55 warto postawić na Wójcik. Kurs na tę zawodniczkę jest całkiem niezły i prawdopodobnie wynika przede wszystkim z faktu, że o jej rywalce niewiele się ostatnio słyszało, a pojedynki kobiet uważa się za bardziej nieprzewidywalne.

Materla – Ilić. Typ na walkę

Tuż przed walką wieczoru w oktagonie zobaczymy starcie Materla – Ilić. Czy górą będzie polska waleczność, czy tym razem bałkańska zawziętość? Spodziewamy się tutaj przede wszystkim walki z dużą ilością mocnych kopnięć i ciosów. Póki wszystko rozgrywać się będzie w stójce, może być naprawdę ciekawie, a jednocześnie dynamicznie.

Uważamy, że Materla – Ilić nie będzie walką, która potrwa dłużej niż dwie rundy. Serb jest mocny do momentu, gdy zostanie powalony. Reprezentant naszego kraju na pewno będzie miał tego świadomość i będzie chciał to wykorzystać. Jeżeli wszystko potoczy się po jego myśli, pojedynek może zakończyć się naprawdę szybko.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Askham - Khalidov 1 1.60 STS
Juśkiewicz - Wójcik 2 1.62 FORTUNA
Materla - Ilić Under 2.5 rund 1.43 FORTUNA

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie