Na celowniku redakcji znalazły się po raz kolejny mistrzostwa świata szczypiornistów oraz spotkanie Pucharu Azji. Sprawdźcie przygotowane przez nas typy dnia na 10 stycznia!

Typy Dnia - 10 stycznia (czwartek)
Typy Dnia – 10 stycznia (czwartek)

MŚ 2019 typy bukmacherskie

Na mistrzostwach świata piłkarzy ręcznych w Niemczech i Danii występują trzy ekipy z Ameryki Południowej – Chile, Brazylia oraz Argentyna.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Jeżeli ktoś chociaż trochę interesuje się „szczypiorniakiem”, raczej zdaje sobie sprawę z tego, iż Canarinhos są zdecydowanie najmocniejszą ekipą w tym zestawieniu.

Mundial jeszcze się na dobre nie rozpoczął, dlatego cały czas można na niego znaleźć bardzo dobre kursy u bukmacherów online. Totalbet przygotował zakład na to, kto będzie najlepszą drużyną z Ameryki Płd. i nasz wybór po kursie 1.65 mógł być tylko jeden!

Pewniaki dnia na Puchar Azji

Puchar Azji może być prawdziwym turniejem niespodzianek, co pokazała jego pierwsza kolejka. W drugiej serii spotkań zagrają ze sobą Jordania kontra Syria. Jeżeli ci pierwsi wygrają, będą mogli pomału świętować awans do dalszej fazy rozgrywek.

Bukmacherzy za faworytów uważają Syryjczyków. Niewykluczone, że to rzeczywiście oni zwyciężą w czwartkowym meczu, ale nie chce nam się wierzyć, by po dobrym początku Jordania odpuściła. Nie musi wygrać, ale gola powinna zdobyć! 🙂

Mecz Typ Kurs Bukmacher
MŚ 2019 - Brazylia TOP 1 z Am. Płd. 1.65 TOTALBET
Jordania - Syria 1 GOL? TAK 1.65 FORTUNA

Bonusy Polskich bukmacherów www.sts.pl - 29 PLN bez depozytu - kod: BETONLINE
www.betclic.pl - 550 PLN cashback - Kod: KOD550
www.betfan.pl - 3100 PLN bonus + obstawianie bez podatku - Kod: BETFAN


poker sts bonus