Na celowniku redakcji znalazły się po raz kolejny mistrzostwa świata szczypiornistów oraz spotkanie Pucharu Azji. Sprawdźcie przygotowane przez nas typy dnia na 10 stycznia!

Typy Dnia - 10 stycznia (czwartek)
Typy Dnia – 10 stycznia (czwartek)

MŚ 2019 typy bukmacherskie

Na mistrzostwach świata piłkarzy ręcznych w Niemczech i Danii występują trzy ekipy z Ameryki Południowej – Chile, Brazylia oraz Argentyna.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Jeżeli ktoś chociaż trochę interesuje się „szczypiorniakiem”, raczej zdaje sobie sprawę z tego, iż Canarinhos są zdecydowanie najmocniejszą ekipą w tym zestawieniu.

Mundial jeszcze się na dobre nie rozpoczął, dlatego cały czas można na niego znaleźć bardzo dobre kursy u bukmacherów online. Totalbet przygotował zakład na to, kto będzie najlepszą drużyną z Ameryki Płd. i nasz wybór po kursie 1.65 mógł być tylko jeden!

Pewniaki dnia na Puchar Azji

Puchar Azji może być prawdziwym turniejem niespodzianek, co pokazała jego pierwsza kolejka. W drugiej serii spotkań zagrają ze sobą Jordania kontra Syria. Jeżeli ci pierwsi wygrają, będą mogli pomału świętować awans do dalszej fazy rozgrywek.

Bukmacherzy za faworytów uważają Syryjczyków. Niewykluczone, że to rzeczywiście oni zwyciężą w czwartkowym meczu, ale nie chce nam się wierzyć, by po dobrym początku Jordania odpuściła. Nie musi wygrać, ale gola powinna zdobyć! 🙂

Mecz Typ Kurs Bukmacher
MŚ 2019 - Brazylia TOP 1 z Am. Płd. 1.65 TOTALBET
Jordania - Syria 1 GOL? TAK 1.65 FORTUNA

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>