Typy Dnia – 11 kwietnia (czwartek)

102

Nasz wybór na czwartek, czyli 11 kwietnia, to ćwierćfinały Ligi Europy. Na kogo postanowiliśmy postawić? Zobaczcie typy dnia i zdecydujcie się na jakiś wedle uznania!

Typy Dnia - 11 kwietnia (czwartek)
Typy Dnia – 11 kwietnia (czwartek)

Arsenal Napoli typ dnia

ArsenalNapoli to mecz, który nie należy do tych łatwych w typowaniu. Zarówno Kanonierów, jak i ekipę z Serie A uważa się za faworytów do wygrania Ligi Europy. Tymczasem już wkrótce pożegnamy się z jedną z tych jedenastek.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów i kursów

Dlaczego nasz wybór padł na Arsenal? Londyński klub jest – według nas – lekkim faworytem do wygrania dwumeczu. Jeżeli jednak poważnie myśli o awansie do półfinału, na pewno nie może się u siebie potknąć.

kod promocyjny sts
kod promocyjny sts

Liga Europy typy bukmacherskie

Już we wtorek Tottenham pokazał, że ściany pomagają i nawet „Koguty” były w stanie pokonać faworyzowany Manchester City. W przypadku Arsenalu także widzimy taką szansę. Jeżeli chce zameldować się w 1/2 LE, na pewno nie może u siebie przegrać z Napoli.

Benfica Lizbona i Eintracht Frankfurt to tylko z pozoru mało interesująca para ćwierćfinałowa. Niemcy są totalnie nieprzewidywalni, chociaż na papierze to zespół z Portugalii jest mocniejszy.

Bukmacherzy w roli faworyta stawiają Benficę i my zgadzamy się z takim podejściem. Portugalczycy są u siebie niepokonani w tej edycji LE i nie uważamy, by były duże szanse na to, aby w czwartek ta passa się skończyła.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Arsenal - Napoli 1 2.45 STS
Benfica - Eint.Frankfurt 1 2.40 STS

Skomentuj
Typy Dnia – 11 kwietnia (czwartek)
5 (100%) 1 vote[s]
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę promocji