11 lipca, to jest w najbliższy czwartek, czekają nas mecze w eliminacjach Ligi Europy oraz Puchar Narodów Afryki. To właśnie głównie te rozgrywki wzięliśmy tym razem pod lupę!

Typy Dnia - 11 lipca (czwartek)
Typy Dnia – 11 lipca (czwartek)

Europa FC – Legia Warszawa

Legia Warszawa pierwszy mecz w tegorocznych eliminacjach Ligi Europy rozegra na wyjeździe. Wicemistrzów Polski czeka wylot do Gibraltaru, by zmierzyć się z tamtejszym zdobywcą pucharu, klubem FC Europa.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Nie ma co ukrywać, że to warszawski zespół jest zdecydowanym faworytem dwumeczu. Sam trener gospodarzy czwartkowego meczu przyznaje, że trenuje jedenastkę, która jest, mniej więcej, na poziomie czwartej ligi hiszpańskiej.

totolotek bonus za darmo
totolotek bonus za darmo

Czy piłkarze z Gibraltaru mogą czymś zaskoczyć Legionistów? Wydaje się, że nie, ale pamiętajmy, że mamy jeszcze przed sobą rewanż w Warszawie, a drużyna jest jeszcze w trakcie budowy i przygotowań do nowego sezonu.

Legia na pewno będzie chciał mecz czwartkowy wygrać, ale nie spodziewalibyśmy się tutaj jakiegoś gradu goli. Przed ekipą ze stolicy jeszcze wiele znacznie ważniejszych spotkań, a już jeden czyt dwa gole na koncie bardzo ułatwią sprawę przed rewanżem.

Madagaskar – Tunezja

Madagaskar sensacyjnie znalazł się aż w ćwierćfinale Pucharu Narodów Afryki. Teraz głodny kolejnego zwycięstwo musi stawić czoła jedenastce Tunezji. Zadanie to jednak będzie naprawdę trudne.

Obecnie Tunezję wskazuje się jako jednego z faworytów do wygrania turnieju. Trzeba oddać jej najbliższemu rywalowi to, kogo pokonała w poprzedniej fazie, ale kolejny taki sukces wydaje się nie być już w ich zasięgu.

Tunezja na tegorocznym PNA lubi remisować. Jeszce żadnego meczu nie wygrała w ciągu 90 minut. Po karnych z Ghaną jej piłkarze na pewno będą odczuwać jeszcze pewne zmęczenie i zrobią wszystko, by w meczu w roli faworyta dość szybko ustalić wynik starcia.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Madagaskar - Tunejza 2 1.78 FORTUNA
Europa - Legia Under 3.5 1.84 STS

Skomentuj
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl