Dwa proste typy, ale o nie najgorszych kursach i całkiem prawdopodobne do trafienia. Oto, jakie pewniaki dnia mamy dla was na 11 marca, czyli na najbliższy poniedziałek!

Typy Dnia - 11 marca (poniedziałek)
Typy Dnia – 11 marca (poniedziałek)

Pewniak dnia Ekstraklasa

Do Trójmiasta przyjeżdża na początku tygodnia Wisła Płock. Nafciarze ostatnio wygrali szczęśliwie z Cracovią Kraków, ale trzeba pamiętać, iż nie radzą sobie najlepiej w rundzie wiosennej.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Obecnie drużyna z Płocka wydaje się jednym z kandydatów do spadku. Spotkanie z Lechią na pewno będzie dla niej sporym sprawdzianem, bo przecież gdańszczanie walczą o tytuł mistrzowski.

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Tyle iż Lechia ostatnio nie zdobyła kompletu punktów w ostatniej kolejce, a nawet przegrała. Nie musi być to więc mecz do jednej bramki, ale wydaje nam się, że kandydat do zgarnięcia tytułu najlepszej drużyny roku nie może tracić punktów z takimi zespołami jak Wisła.

Lechia ostatnio straciła komplet „oczek” dlatego też kursy na nią poszły nieco do góry. Warto t wykorzystać!

Na jaki mecz postawić?

Mecz numer dwa, który wybraliśmy na poniedziałek, to starcie Romy z Empoli. Piłkarze ze stolicy kraju walczą już tylko w Serie A. Po tym, jak odpadli z Ligi Mistrzów, mogą skupić się na swoich szansach na zdobycie miejsca premiowanego grą w LM w przyszłym sezonie.

Empoli to ekipa, która bezpośrednio sąsiaduje ze strefą spadkową. Nie będzie zatem zbyt wymagającym rywalem dla Romy. Na „1” kursy nie są powalająco wysokie, ale i tak godne uwagi! Szczególny, gdy dodamy do zwycięstwa typ na over 1.5. Powinno się udać, bo trudno przypuszczać, by Roma zadowoliła się jednobramkowym triumfem.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Lechia - Wisła P. 1 1.70 STS
AS Roma - Empoli 1/+1.5 1.66 FORTUNA

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>