Kibice piłkarski mają powody do zadowolenia, ponieważ nareszcie czeka ich dzień pełen emocji. Na czwartek przygotowaliśmy dla was aż cztery typy z Ligi Narodów UEFA. Uprzedzamy już teraz – nie będzie patriotycznie.

typy na Ligę Narodów
Typy Dnia – 11 października (czwartek)

Reprezentacja Polski bardzo dobrze zaprezentowała się w pierwszym spotkaniu w Lidze Narodów. Bukmacherzy w starciu z Portugalią nie stawiają jej na przegranej pozycji, ale nie ma co ukrywać, że to aktualni mistrzowie Europy uznawani są za faworytów. Kurs na czwartkowych przeciwników Biało-Czerwonych wydaje się na tyle korzystny, że warto zaryzykować i go postawić.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

W pojedynku Czarnogóry z Serbią na pewno nie będzie brakowało ostrej gry. Na trybunach również powinno być gorąco. I chociaż gospodarze meczu postarają się na pewno zrobić wszystko, by wygrać, naszym zdaniem większą szansę na sukces posiadają Serbowie i to właśnie na nich postanowiliśmy zagrać tym razem.

Najbardziej pewnym z naszych czwartkowych typów wydaje się być zwycięstwo Rumunii z Litwą. Trzeba jednak mieć na uwadze, że w bukmacherce słowo „pewniak” jest tylko umowne – absolutnie nie gwarantuje nam wygranej.

Ostatni przygotowany przez nas mecz to pojedynek Rosjan ze Szwedami. „Trzy Korony” w Lidze Narodów mogą mieć problemy z gospodarzami ostatniego mundialu. I właśnie dlatego zdecydowaliśmy się tutaj na zagranie „1”!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Polska - Portugalia 2 2.80 ETOTO
Czarnogóra - Serbia 2 2.05 TOTOLOTEK
Litwa - Rumunia 2 1.54 FORTUNA
Rosja - Szwecja 1 2.10 ETOTO