Typy Dnia – 11 października (piątek)

Drugi dzień październikowych meczów eliminacji Euro 2020 przed nami. Oto jakie typy dnia wybraliśmy dla was na 11 października, czyli ten piątek!

Typy Dnia - 11 października (piątek)

Portugalia – Luksemburg. Outsider postawi się mistrzom Europy?

Portugalia, aktualny mistrz Europy i zdobywca Ligi Narodów, nie zajmuje obecnie pierwszego miejsca w swojej grupie eliminacyjnej. Bycie za Ukrainą dla tego rodzaju zespołu nie jest żadnym osiągnięciem i raczej nikomu tłumaczyć tego szczególnie nie trzeba.

Dla Ronaldo i jego kolegów z drużyny szansa na poprawienie dorobku strzeleckiego. W piątek Portugalia zagra bowiem u siebie z Luksemburgiem, czyli jednym z outsiderów grupy.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Luksemburg w tych eliminacjach to nie typowi chłopcy do bicia. Reprezentacja ta zdobyła już cztery punkty w walce o Euro 2020 i zajmuje przedostatnie miejsce w grupie, co jest dla niej nie lada sukcesem.

Mimo wszystko, to właśnie Portugalia powinna w piątek zainkasować komplet punktów. Liczymy, że padnie tu sporo goli, bo przecież CR7 do strzelania motywować szczególnie nie trzeba i to nawet jeśli chodzi o mecze z dużo słabszymi rywalami.

Na pewno Luksemburg będzie chciał zrobić wszystko, by pokrzyżować plany mistrzom Europy, ale szczere chęci w sporcie to nawet nie 1/3 sukcesu. W tym spotkaniu trzeba więc przygotować się na grad goli tylko z jednej strony!

Czechy vs Anglia. Jak się nie patrzy – overowy mecz!

Over 2.5 w meczu Czechy – Anglia już od pewnego czasu wydawał się pewniakiem. Bukmacherzy tymczasem wystawili na ten typ całkiem niezły kurs, bo dla niektórych może być nieco mylące.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że na zwycięstwie zależy zarówno Czechom, jak i Anglikom. Zgarniając trzy punkty, gospodarze mogą zrównać się „oczkami” z Wyspiarzami i tym samym mieć szansę na pierwsze miejsce w grupie. Oczywiście, do tego droga jeszcze bardzo daleka.

Anglicy są faworytem piątkowego meczu, ale czy to oznacza, że nie padnie w nim wiele goli? Jesteśmy odmiennego zdania. Widać to chociażby po statystykach – w każdym meczu Czechów pokryty został over 2.5. Anglicy też uwielbiają zdobywać gole, do tej pory strzelili ich aż 19, tracąc zaledwie 4.

Uzasadnieniem naszego typu może być również fakt, że w pierwszym meczu obu drużyn padł bardzo wysoki wynik. Wówczas górą byli Anglicy, którzy wygrali aż 5:0. Tym razem aż takiej deklasacji nie przewidujemy, ale na deficyt bramek kibice narzekać raczej nie będą.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Portugalia - Luksemburg Over 3.5 1.76 BETFAN
Czechy - Anglia Over 2.5 1.78 BETCLIC

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Typy Dnia – 11 października (piątek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie