Piątek będzie dniem odetchnięcia od większości piłkarskich rozgrywek. Znaleźliśmy, mimo to, dwa całkiem solidne typy na ten dzień, które według nas mają spore szanse powodzenia!

Typy Dnia - 11 stycznia (piątek)
Typy Dnia – 11 stycznia (piątek)

Typy dnia na piątek

Ekipa Lyonu to zespół, który we francuskiej ekstraklasie rodzi sobie całkiem nieźle. Obecnie zajmuje trzecią lokatę i nadal ma szanse na to, by zostać wicemistrzem kraju, czyli znaleźć się tuż za dominującym PSG.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

W spotkaniach Lyon – Reims wygrywają zazwyczaj gospodarze. Tylko w około 20 procentach przypadków w ostatnich 17 meczach miał miejsce inny scenariusz.

Biorąc pod uwagę, że goście piątkowego meczu nie są uznawani za faworytów, uważamy, że statystyki nadal pozostaną w tej kwestii niezmienione. Kurs 1.45 może nie należy do najwyższych, ale wydaje nam się nie najgorszy, gdy weźmiemy pod uwagę, jak duże szanse na zwycięstwo mają gospodarze.

Pewniak na jutro

Tradycyjnie już przygotowaliśmy dla was również coś z mistrzostw świata piłkarzy ręcznych. W meczu Bahrajn – Hiszpania można spodziewać się tego, że zwycięstwo zaliczą aktualni mistrzowie Europy. Pytanie tylko, ile dokładnie goli uda im się wpakować do bramki rywali.

Przed mundialem ekipa z Półwyspu Iberyjskiego wielokrotnie udowadniała, że znakomicie radzi sobie w ofensywie. Ich sparingi kończyły się wynikami 42:25 (vs. Arabia Saudyjska), 40:29 (vs. Białoruś) oraz 34:25 (vs. Polska).

Jak to mówią, liczby nie kłamią. Według nas, gracze z Hiszpanii będą chcieli od samego początku narzucić swoje tempo gry Bahrajnowi i uda im się to na tyle dobrze, że zdobędą co najmniej 35 punktów.

Kurs 1.95 może sugerować, że typ na Hiszpanię nie jest tak pewny, ale my zupełnie się z tym nie zgadzamy. Teraz już tylko od was zależy czy postanowicie spróbować i zaryzykować, czy też nie! 😉

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Bahrajn - Hiszpania 2 (Over 34.5) 1.95 ETOTO
Lyon - Reims 1 1.45 FORTUNA

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>