W środę czekają nas ostatnie rozstrzygnięcia w Lidze Mistrzów w tym roku. Jakie typy dnia warto wziąć pod uwagę, układając kupon na 12 grudnia?

typy na ligę mistrzów
Typy Dnia – 12 grudnia (środa)

Ajax i Bayern mają już zapewniony awans do kolejnej rundy LM, ale na pewno środowego meczu nie odpuszczą, gdyż zarówno jedni, jak i drudzy nadal mają szansę na zajęcie pierwszego miejsca w grupie. Jesteśmy przekonani, że oba wspomniane kluby będą chciały pokazać, że zasłużyły sobie na sytuację, w jakiej obecnie się znajdują. BTS wydaje się tutaj całkiem prawdopodobny.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Zespół Lyonu w środę powalczy o drugie miejsce w grupie z Szachtarem Donieck. Klub z Ukrainy na pewno nie odpuści spotkania na własnym terenie i spróbuje zrobić wszystko, by zgarnąć awans do 1/8 finału. Lyon w tym sezonie dużo strzela, ale i traci (11:10) podobnie zresztą jak jego najbliższy rywal, tyle że ten przede wszystkim może pochwalić się słabymi statystykami straconych goli (aż 15!).

Wytypowanie zwycięzcy meczu Szachtar – Lyon może być ciężkie, jednak zdecydowaliśmy się w tym przypadku na typ BTS i over 2.5. Kurs na pewno na tyle interesujący, że warto go spróbować.

I na koniec starcie YB Bern – Juventus, czyli walka Dawida z Goliatem. Mimo że zespołowi z Turynu nie grozi już złego w fazie grupowej, na pewno nie odpuści swojego kolejnego pojedynku. Gospodarze do tej pory zdobyli tylko dwa gole w tym sezonie LM , ale liczymy na to, iż w środę mogą coś strzelić. Gole w obu połowach? Tak, to powinno się udać!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Ajax - Bayern BTS 1.53 ETOTO
Szachtar - Lyon BTS i over 2.5 1.69 FORBET
YB Bern - Juventus Gol w 2 połowach 1.70 ETOTO
Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>