Piątek, piąteczek, piątunio! Tym razem jednak nie o naszym reprezentancie z AC Milanu będzie mowa, ale o innych spotkaniach, które czekają nas w dniu 12 kwietnia. Zobaczcie już teraz nasze typy dnia!

Typy Dnia - 12 kwietnia (piątek)
Typy Dnia – 12 kwietnia (piątek)

Lisy kontra Newcastle. Pewniak dnia?

W większości lig pomału zaczyna klarować się sytuacja w tabelach. Wiadomo, kto ma jeszcze szanse na mistrzostwo, kto może marzyć już tylko o środku stawki, a kto ciągle musi drżeć o utrzymanie.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Leicester City w niemal każdym meczu w ostatnich 12 strzelał gola, ale u siebie niekoniecznie lubi je tracić. Wydaje nam się jednak, że Newcastle wpakuje coś Lisom, a sam mecz będzie wyglądał na wyrównany.

kod promocyjny sts
kod promocyjny sts

Gospodarze piątkowego starcia nie mają już szans na nic poza środkiem tabeli. Newcastle z kolei nadal walczy o to, by oddalić widmo spadku z Premier League. Trudno zakładać, że jedna bądź druga ekipa zadowoli się tu remisem.

Darmowe typy na mecze

W holenderskiej Eredivisie przed nami mecz dwóch typowych outsiderów. Breda w ostatnich dziesięciu meczach strzeliła zaledwie 4 gole, natomiast straciła… aż 24! W przypadku Emmen tylko statystyka bramek zdobytych wygląda lepiej. Ta ekipa za to wpuściła w 10 meczach aż 28 goli!

Breda i Emmen nadal mogą się utrzymać w lidze. Ich sytuacja nie jest jednak zbyt dobra i na pewno punkty z jedenastką na podobnym poziomie są w ich zasięgu.

Spodziewamy się tutaj wyrównanego, pełnego walki i goli meczu. Over 2.5 albo nawet 3.5 powinien wejść bez problemu. A kursy naprawdę są zachęcające!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Leicester - Newcastle BTS 1.83 FORTUNA
Breda - FC Emmen Over 2.5 1.65 TOTALBET

Skomentuj
Typy Dnia – 12 kwietnia (piątek)
3 (60%) 2 vote[s]
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>