I stało się. Przed nami kolejna przerwa na mecze reprezentacyjne. W ciągu kilku najbliższych dni może być ciężko o wiele dobrych typów. Dla nas nie ma jednak rzeczy niemożliwych i dzisiaj się o tym przekonacie!

typy dnia siatkówka

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Bukmacherzy w poniedziałkowej ofercie nie mają wątpliwości, kto jest faworytem pojedynku w PlusLidze pomiędzy Czarnymi Radom a GKS-em Katowice. Mimo że w tabeli obie drużyny dzieli prawdziwa przepaść, historia „head to head” pokazuje, że GieKSa naprawdę rzadko nie zdobywa choćby jednego seta w Radomiu. I właśnie stąd nasz typ na handicap.

Dwa pozostałe typy warto postawić jeszcze w niedzielny wieczór, ponieważ rozstrzygnięcia nastąpią w godzinach nocnych. W każdym z dwóch spotkań postanowiliśmy zagrać over bramkowy w pierwszej połowie. Spodziewamy się, że goli w tych meczach nie zabraknie, a ponieważ typowe zakłady na liczbę goli nie miały zadowalających kursów, postanowiliśmy poeksperymentować! 😉

Pamiętajcie, że dobrze jest przerwę przed meczami reprezentacyjnymi wykorzystać na odpoczynek od bukmacherki. Jeżeli nie jesteście przekonani do typów na najbliższe dni, być może warto, byście wykonali mały „reset”.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Radom (-2.5)- Katowice 2 1.85 ETOTO
New York RB - Columbus Crew Over 0.5 HT 1.65 ETOTO
Santos FC - Club America Over 0.5 HT 1.84 FORTUNA
Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>