Za nami spotkanie Polaków z Portugalią. To jednak jeszcze nie koniec piłkarskich emocji podczas przerwy od rozgrywek ligowych. Sprawdźcie, jakie typy przygotowaliśmy na ten piątek!

Zdecydowanie najciekawszym piątkowym wydarzeniem będzie pojedynek Chorwatów z Anglikami. Wicemistrzowie świata mają wiele do udowodnienia swoim kibicom i nie tylko. Kurs wysoki, ale – naszym zdaniem – godny zaryzykowania. Futboliści z Bałkanów na pewno tanio skóry nie sprzedadzą i solidnie zaprezentują się przeciwko „Wyspiarzom”.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Pozostałe typy przygotowane przez nas na piątek należą do kategorii tych łagodniejszych. Nie przewidujemy większych niespodzianek w starciu Belgów ze Szwajcarami oraz Meksyku z Kostaryką. Oba mecze zapowiadają się ciekawie, ale faworyci nie powinni zawieść.

Wielu typerów boi się grania przeciwko znanej z mocnej defensywy Irlandii Północnej. Nie jest to rzeczywiście zespół wygodny, ale w meczu z Austrią nie powinien pokazać większych pazurów. „1” jest tutaj – naszym zdaniem – jedynym słusznym typem! 😉

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Chorwacja - Anglia 1 2.67 TOTALBET
Meksyk - Kostaryka 1 1.65 FORTUNA
Austria - Irlandia Północna 1 1.55 FORTUNA
Belgia - Szwajcaria 1 1.50 ETOTO
Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>