Na jakie wydarzenie warto postawić w sobotę, 12 stycznia? Sprawdźcie przygotowane przez nas typy dnia!

Typy Dnia - 12 stycznia (sobota)
Typy Dnia – 12 stycznia (sobota)

Co typować w sobotę?

Liverpool dwukrotnie zawiódł swoich kibiców w ostatnim czasie. Nie zmienia to jednak zupełnie faktu, że „The Reds” to nadal piekielnie mocna drużyna, która jest jednym z kandydatów do zdobycia tytułu mistrzowskiego.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Piłkarze trenowani przez J. Kloppa w meczu z Manchesterem City pokazali się z bardzo dobrej strony i jesteśmy przekonani, że ich ostatni pucharowy blamaż to nic innego jak mały wypadek przy pracy.

Brighton u siebie nie zwykł zachowywać czystego konta, ale także zazwyczaj coś strzela swoim rywalom. Nadszarpnięte ambicje „The Reds” powinny wziąć górę i zespół powinien chcieć zrobić wszystko, by zaprezentować się jak najlepiej i wpakować przeciwnikom jak najwięcej bramek.

Typy z ligi francuskiej

W nieco podobnej sytuacji, co Liverpool, jest PSG. Nafaszerowana gwiazdami drużyna z Paryża ostatnio odpadła sensacyjnie z Pucharu Francji. Okazja do podreperowania swojego wizerunku jest jednak w weekend bardzo dobra, ponieważ mistrzowie kraju jadą zmierzyć się na wyjeździe z Amiens.

PSG lubi dużo strzelać w lidze, szczególnie, kiedy mierzy się ze sporo słabszymi ekipami. Over 2.5 nie powinien tutaj długo się pokrywać. Można także spróbować jeszcze wyższego progu!

Juventus górą w Pucharze Włoch?

W sobotę rozegrane zostaną trzy spotkania w Pucharze Włoch. My wybraliśmy starcie Bologna – Juventus, gdzie faworyt wydaje się być tylko jeden.

Nie mamy wątpliwości, że gracze „Starej Damy” zrobią wszystko, by wygrać. Naszym zdaniem padnie też więcej niż jedna bramka, stąd też nasz wybór padł ostatecznie na typ 2/over 1.5!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Brighton - Liverpool over 2.5 1.68 ETOTO
Amiens - PSG over 2.5 1.48 FORTUNA
Bologna - Juventus 2/over 1.5 1.59 FORTUNA

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>