Jakie typy dnia przygotowaliśmy na czwartek, to jest 12 września? Już teraz możecie sprawdzić nasze pewniaki, które warto dodać do swoich kuponów!

Typy Dnia - 12 września (czwartek)
Typy Dnia – 12 września (czwartek)

Siatkówka typy dnia

Weekend dopiero przed nami, dlatego na razie musimy skupić się na innych sportach, niż piłka nożna. Na 12 września przygotowaliśmy dla was bukmacherskie propozycje z mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn. Gotowi na typy z siatkówki?

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Rosja na początku turnieju zmierzą się z Turcją. Jest zdecydowanym faworytem nie tylko do tego zwycięstwa, ale także do znalezienia się w gronie najlepszych ekip całej imprezy.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Turcja nie należy do wyjątkowo mocnych ekip. Na zapleczu Ligi Narodów zajęła w tym sezonie dopiero czwarte miejsce, co pokazuje jak wiele brakuje jej do siatkarskiej elity.

ME siatkówka pewniaki na dziś

Zwycięstwo 3:0 nie powinno być dla Rosji problemem. Sborna od początku będzie chciała pokazać potencjał i liczymy na to, że im się uda spełnić to zadanie.

Drugi wybrany przez nas mecz to Bułgaria – Grecja. Co tu dużo mówić – zawodnicy z Grecji do utalentowanych siatkarzy nie należą. Jeżeli ktoś ma w tym meczu wygrać i to gładko, na pewno będą to Bułgarzy.

Bukmacherzy na typ na 3 sety przygotowali naprawdę fajny kurs, biorąc pod uwagę, że faworyt w tym starciu jest tylko jeden.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Rosja - Turcja 3:0 1.48 FORTUNA
Bułgaria - Grecja 3 sety 1.76 FORTUNA

Bonusy Polskich bukmacherów www.sts.pl - 29 PLN bez depozytu - kod: BETONLINE
www.betclic.pl - 550 PLN cashback - Kod: KOD550
www.betfan.pl - 3100 PLN bonus + obstawianie bez podatku - Kod: BETFAN


poker sts bonus