Cel na najbliższy poniedziałek jest jasny i bardzo prosty: zrobić wszystko, by nasze pewniaki sprawiły, że 13. dzień maja nie będzie pechowy.

Typy Dnia - 13 maja (poniedziałek)
Typy Dnia – 13 maja (poniedziałek)

Arcyważny pojedynek Arki

Arka Gdynia walczy o piłkarskie życie. Nadal nie jest pewna utrzymania, mimo że nie znajduje się w strefie spadkowej. Jeżeli chce grać w przyszłym sezonie w Ekstraklasie, musi wziąć się w garść. I to porządnie.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Mecze z Wisłą Kraków w końcówce sezonu nie są dla nikogo żadnym wyzwaniem. Biała Gwiazda nie jest wyjątkowo mocna, chociaż – oczywiście – nie można jej całkowicie lekceważyć.

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Biorąc pod uwagę, że Arkowcy ze swojej perspektywy po prostu ten mecz wygrać muszą, nie widzimy w tym przypadku żadnej innej możliwości niż typ na „1” po kursie wynoszącym prawie 1.9!

Inter Chievo. Typy bukmacherskie 2019

Inter zajmuje ostatnie miejsce premiowane awansem do Ligi Mistrzów i ma tylko punkt przewagi nad Milanem, który obecnie kwalifikuje się „jedynie” do Ligi Europy.

Mediolańczycy nie powinni więc narzekać na brak motywacji, a ich najbliższy przeciwnik to prawdziwe marzenie na istotne spotkanie w końcówce sezonu.

Chievo Verona już na pewno spada z Serie A i w zasadzie nie gra o nic poza uratowaniem resztek honoru. Tych drugich nie ma jednak zbyt wiele, bo przecież mówimy tutaj o jedenastce, która przez cały sezon wygrała tylko dwa mecze!

Postanowiliśmy postawić na to, iż Inter będzie prowadził po pierwszej połowie i ostatecznie wygra cały mecz. Stawianie tylko na komplet oczek po ostatnim gwiazdku sędziego nie ma w przypadku Interu najmniejszego sensu i jest prawie nieopłacalne!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Arka G. - Wisla K. 1 1.88 STS
Inter - Chievo 1/1 1.56 STS

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>