Przed albo już po wyborach… pora przygotować kupon z meczami na 13 października! Co postawić w tę niedzielę? Sprawdzamy typy z eliminacji Euro 2020!

Typy Dnia - 13 października (niedziela)
Typy Dnia – 13 października (niedziela)

Polska – Macedonia Północna

Dostępne na eliminacje Euro 2020 typy bukmacherskie coraz więcej dają zarobić, bo właśnie wkraczają w decydującą fazę, gdzie wiele drużyn o coś gra i musi walczyć o chociażby jeden punkt.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Co na 13 października, to jest tę niedzielę, dla was wybraliśmy? Typ dnia to bez wątpienia propozycja ze spotkania Polska – Macedonia Północna. Jeżeli Biało-Czerwoni ten mecz wygrają, zapewnią sobie awans na mistrzostwa. Problem w tym, że ciągle mało osób wierzy w to na sto procent.

Zwycięstwo Polaków nad Łotwą nieszczególnie zmienia postrzeganie naszej reprezentacji przez kibiców. Ciągle widać wiele braków w drużynie, a zawodnicy zdają się nie do końca dogadywać zarówno na boisku, jak i poza nim.

sts kod promocyjny
sts kod promocyjny

Przeciwko Łotwie strata punktów byłaby katastrofą. Ten zespół zdecydowanie nie jest ekipą, która miałaby pokazać w jakiej formie znajdują się obecnie piłkarze Jerzego Brzęczka.

Mimo że w ataku mamy naprawdę kim straszyć, nie strzelamy w tych eliminacjach wiele. Macedonia to na pewno niewygodny przeciwnik i trudno spodziewać się na PGE Narodowym prawdziwego gradu bramek.

Nie odważymy się postawić tutaj na wynik, ale uważamy, że w niedzielnym meczu nie padnie wiele bramek. Under 2.5 ma dobry kurs i właśnie to nasza propozycja.

Białoruś – Holandia

Holendrzy w ostatnim meczu byli bliscy sprawienia małej sensacji, przegrywając, a potem remisując, z Irlandią Północną. W końcówce pokazali jednak klasę i zdobyli dwa efektowne gole.

Oranje na pewno nie będą chcieli w poniedziałek do samego końca drżeć o wynik. Białoruś jest stosunkowo łatwym rywalem i pełen komplet „oczek” jest dla Holendrów absolutnym planem minimum. Zdobycie co najmniej 3 goli też nie powinno być tutaj wielkim wyzwaniem dla ekipy z takim składem.

Kazachstan – Belgia

Kazachstan u siebie potrafił ostatnio przegrać z Cyprem. To najlepiej pokazuje, że ta drużyna nieszczególnie jest tą, do jakiej nas przyzwyczaiła. Atut własnego boiska nie wydaje się mieć u niej już tak ogromne znaczenie, jak jeszcze jakiś czas temu.

Czy Belgowie wygrają w poniedziałek? Nie spodziewamy się innego scenariusza, a kilka goli też prawdopodobnie padnie. Biorąc pod uwagę jak Czerwone Diabły miażdżą rywali w grupie, typ na 2/Over 2.5 wydaje się absolutnym pewniakiem!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Polska - Macedonia Płn Under 2.5 2.05 BETFAN
Białoruś - Holandia 2/Over 2.5 1.70 BETFAN
Kazachstan - Belgia 2/Over 2.5 1.50 STS