Nie było najłatwiej wybrać typy dnia na piątek, 14 grudnia. Często jednak w życiu jest tak, że sukces przychodzi tam, gdzie najmniej się go spodziewamy. Liczymy na to, iż właśnie tak będzie w tym przypadku!

typy dnia ekstraklasa
Typy Dnia – 14 grudnia (piątek)

Na pewno mało kto odważyłby się postawić dużą sumę na zwycięstwo jednej z drużyn w meczu Wisła Płock – Wisła Kraków. Nafciarze u siebie nie spisują się najlepiej, a jednocześnie ostatnio radzą sobie fatalnie, co pokazali chociażby przegrywając 0:4 z Górnikiem Zabrze albo odpadając z Pucharu Polski z Puszczą Niepołomice. 

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Wisła Kraków to natomiast wielka niewiadoma, ponieważ klub cały czas ma problemy finansowe i nigdy nie wiadomo, co się właściwie wydarzy oraz jak na wszystko zareagują piłkarze. Mimo wszystko, „Biała Gwiazda” sporo strzela, natomiast płocczanie potrafią dużo trafiać, ale i dużo tracić. Over 2.5 po kursie 1.80 to naszym zdaniem kusząca propozycja!

W drugim piątkowym meczu zobaczymy w Białymstoku pojedynek miejscowej Jagiellonii z Zagłębiem Lubin. „Miedziowi” zdają się mieć za sobą największe problemy, ale czy to wystarczy do tego, by pokonać trzecią drużynę aktualnego sezonu? 

Piłkarze „Jagi” potrafią mieć u siebie lepsze, ale także i gorsze momenty,. Na pewno są jednak świadomi tego, że Lechia Gdańsk zaczyna pomału odjeżdżać reszcie czołówki i aby utrzymać do niej odpowiedni dystans, nie można pozwolić sobie na wpadkę. Lubinianie może nie będą najłatwiejszym rywalem, ale raczej nie na tyle trudnym, by nie można było z nimi zainkasować trzech punktów. 

Co możemy polecić tym, którzy raczej nie lubią obstawiać zwycięzców? Naszym zdaniem w Białymstoku może w piątek wejść BTS, a nawet dość wysoki over, ponieważ w meczu obu drużyn średnio padają co najmniej 3 bramki!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Wisła P. - Wisła K. Over 2.5 1.80 FORBET
Jagiellonia - Zagłębie 1 1.75 ETOTO

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>