Typy Dnia – 14 listopada (czwartek)

Koniec przerwy od piłki nożnej! Pora na kolejne mecze eliminacji Euro 2020. Jakie typy dnia wybraliśmy dla was na 14 listopada? Sprawdźcie aktualne propozycje już teraz!

Typy Dnia - 14 listopada (czwartek)
Typy Dnia – 14 listopada (czwartek)

Czechy – Kosowo

Kosowo dość sensacyjnie radzi sobie w grupie na tyle dobrze, że jeszcze w listopadzie ma szanse na awans na mistrzostwa Europy. Tyle że w czwartek reprezentacja ta zagra z Czechami, czyli bezpośrednim rywalem w walce o wejściówkę na Euro 2020.

Czesi do tej pory u siebie nie mają sobie równych. Nie przegrali żadnego meczu, a w każdym, w którym występowali, pokrywał się bramkowy over 2.5. Warto podkreślić, że nasi południowi sąsiedzi potrafili poradzić sobie nawet z Anglikami i to po naprawdę dobrym meczu.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Logika podpowiada, że w czwartek Czesi wygrać powinni, ale nie możemy zapominać, że dla Kosowa jest to mecz ostatniej szansy. Remis w tym meczu w zasadzie nikogo nie urządza i każdy będzie starał się walczyć o pełną pulę.

Stawiamy tutaj na dość wysoki wynik. Statystyki potwierdzają, że taki scenariusz jest jak najbardziej prawdopodobny. Gramy over 2.5 – kurs ponad 1.80!

Analiza meczu Czechy – Kosowo – przeczytaj już teraz!

Portugalia – Litwa

Drugi wybrany przez nas mecz to Portugalia – Litwa. Gospodarze wciąż bez pewnego awansu, ale jak najbardziej na dobrej drodze, by go wywalczyć. Nikt nie spodziewa się tutaj, by gospodarze mieli przegrać albo nawet stracić gola. Czy jednak można liczyć na prawdziwy grad bramek?

W pierwszym spotkaniu obu ekip padł wynik 1:5. Litwa grała wówczas co tylko mogła, by pokrzyżować plany obrońcom tytułu, ale możliwości wystarczyło jej tylko na zdobycie jednego gola.

Portugalia może, oczywiście, pocisnąć i wygrać to spotkanie bardzo efektownie, ale nie wydaje się, by to było szczytem marzeń jej piłkarzy. Tym bardziej, że za parę dni kolejny mecz, który trzeba będzie wygrać.

Ukraina, która jest liderem grupy B i ma już miejsce na mistrzostwach, ostatnio z Litwą wygrała zaledwie 2:0. Po Portugalii spodziewamy się podobnego podejścia do tego spotkania – wygrać, ale przy tym przesadnie się nie namęczyć. Wygrana 5:0? Uważamy, że jest mało realna i dlatego granie na X2 z handicapem +4 dla gości.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Czechy - Kosowo Over 2.5 1.88 BETFAN
Portugalia - Litwa (+4) X2 1.44 BETCLIC

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Typy Dnia – 14 listopada (czwartek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie