W czwartek wieczorem poznamy osiem najlepszych drużyn tegorocznej edycji Ligi Europy. Na 14 marca przygotowaliśmy dla was dwa ciekawe typy, których kursy u buków oscylują w granicach 2.00!

Typy Dnia – 14 marca (czwartek)

Arsenal odpadnie czy nie?

Arsenal mógł wygrać w pierwszym meczu przeciwko Rennes, jednak przez czerwoną kartkę zmuszony był grać w dziesiątkę. Trudno wyobrazić sobie najlepszą ósemkę LE bez „Kanonierów” i to właśnie na nich zdecydowaliśmy się zagrać.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Rennes u siebie lubi zaskakiwać – spodziewaliśmy się nawet tego, że może ten mecz wygrać. Francuzi na wyjazdach grają jednak dość mizernie – często nie potrafią poradzić sobie nawet z dużo niżej notowanymi ekipami.

totolotek bonus za darmo
totolotek bonus za darmo

Kurs wynoszący blisko 2.00 na awans Arsenalu jest więcej niż zachęcający. Wynik 1:3 z pierwszego meczu nie jest może dla londyńczyków bardzo korzystny, ale mają przecież jeszcze 90 minut przed własnymi kibicami i z pewnością będą chcieli to maksymalnie wykorzystać.

Napoli gra w Austrii. Będą emocje!

Nie boimy się użyć określenia, że Napoli jest już więcej niż jedną nogą w ćwierćfinale LE. Włoski klub nie ma już szans na mistrzostwo kraju i odpadł też z rozgrywek pucharowych na własnym podwórku. Może zatem skupić się na Europa League.

Jedenastka z Neapolu w czwartek stanie przed dość ciężkim zadaniem, ponieważ Salzburg słynie w tym sezonie z tego, że u siebie potrafi sobie poradzić dosłownie z każdym. Austriacy, co prawda, faworytami do awansu nie są, ale nie chce nam się wierzyć, by całkowicie odpuścili sobie mecz 14 marca.

Nie zaryzykowalibyśmy typu na samo zwycięstwo Salzburga. Postanowiliśmy się ubezpieczyć i zagrać na tak zwaną „podwójną szansę”. Gospodarze czwartkowego meczu mają potencjał, by powalczyć z Napoli – przynajmniej o ostatnie zwycięstwo w tej edycji LE.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Arsenal - Rennes Awans - 1 1.97 Fortuna
Salzburg - Napoli 1-1 (1. poł-mecz) 1.91 STS