Przed nami koniec tygodnia, a wraz z nim trzeci mecz Polaków w Lidze Narodów, arcyciekawy  pojedynek tenisowy i spotkanie towarzyskie naszych ostatnich pogromców!

polscy kibice

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Reprezentacja Polski nie jest w zbyt komfortowej sytuacji w Lidze Narodów. Jeżeli Biało-Czerwoni poważnie myślą o pozostaniu w najlepszej dywizji, nie mogą pozwolić sobie na kolejną porażkę przed własną publicznością, tym razem z Włochami. Niestety, to, co widzieliśmy w meczu z Portugalią nie za bardzo nas przekonało. Uważamy, że w niedzielę gracze Jerzego Brzęczka znów po 90 minutach będą słabsi od rywali.

Mistrzowie Europy jutro zagrają sparing ze Szkotami. Na pewno są faworytami i na pewno zrobią wszystko, by pokazać, że bez CR7 także potrafią wygrywać. Z Polską im się udało i teraz także nie przewidujemy większych niespodzianek.

A na koniec coś, co będzie miało miejsce już o 7.30 polskiego czasu, czyli ciekawy mecz deblowy Murray/Soares – Kubot/ Melo. Oczywiście, całym sercem jesteśmy za Łukaszem Kubotem, chociaż uważamy, że tym razem to nie on zatriumfuje.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Polska - Włochy 2 2.67 FORTUNA
Murray/Soares - Kubot/ Melo 1 1.95 LV BET
Szkocja - Portugalia 2 1.98 FORTUNA
Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>