W dobrych humorach, po awansie piłkarzy na Euro 2020, rozpoczynamy nowy tydzień. Już teraz sprawdźcie typy dnia przygotowane na 14 października, czyli ten poniedziałek!

Typy Dnia - 14 października (poniedziałek)
Typy Dnia – 14 października (poniedziałek)

Pewniaki na dzisiaj. Co obstawić w poniedziałek?

Anglicy zawiedli swoich kibiców, przegrywając w Pradze z Czechami. Nie zmienia to jednak faktu, że Wyspiarze cały czas zajmują pierwsze miejsce w grupie, a nazwać ich tylko dobrą drużyną, to jak nic o niej nie napisać.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Reprezentacja Anglii w statystykach przoduje nad wieloma ekipami. W eliminacjach dała się poznać jako niezwykle ofensywna ekipa, która nie daje najmniejszych szans rywalom.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Po ostatniej dość niespodziewanej porażce na pewno ambicje piłkarzy zostały poważnie naruszone. Pora pokazać, że ostatnia przegrana była jedynie wypadkiem przy pracy i teraz wszystko wróci już na właściwe tory.

Typy bukmacherskie na 14 października. Over goli, a może kartek?

Bułgarzy nie należą do najbardziej wymagających przeciwników, szczególnie dla takich zespołów jak Anglia. Liczymy, że co najmniej 3 gole padną tutaj na pewno – kurs wynoszący nieco ponad 1.60 jest w przypadku takiego zdarzenia dość satysfakcjonujący.

Kosowo – Czarnogóra to bez wątpienia najgorętszy mecz w październikowej serii spotkań eliminacyjnych. W meczach tych drużyn zawsze pada dużo goli, a dlaczego to raczej nikomu szczególnie tłumaczyć nie trzeba.

Artur Soares Dias z Portugalii, który poprowadzi opisywany przez nas mecz, lubi wyciągać kartoniki z kieszeni. Ma bardzo wysoką średnią wynoszącą nieco ponad 4 kartki na spotkanie. Biorąc pod uwagę jakie spotkanie nas tutaj czeka, over kartkowy 4.5 powinien wejść bez większego problemu! 😉

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Bułgaria - Anglia Over 2.5 1.65 STS
Kosowo - Czarnogóra Over 4.5 kartek 1.74 FORBET