Jakie typy warto wziąć pod uwagę przy typowaniu meczów w dniu 14 stycznia? Oto nasze propozycje, które możesz dołączyć do swojego kuponu na poniedziałek!

Typy Dnia - 14 stycznia (poniedziałek)
Typy Dnia – 14 stycznia (poniedziałek)

Pewniaki dnia

Manchester City cały czas liczy się w walce o tytuł mistrzowski. „Obywatele” przeżywali ostatnio nie najlepszy okres, ale wydaje się, że wszystko pomału zaczyna wracać do normy. Nie tylko udało im się pokonać u siebie Liverpool, ale również odnieśli dwa wysokie pucharowe zwycięstwa, zdobywając w nich łącznie 16 goli!

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Wolverhampton zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli, ale jest to przysłowiowa zasłona dymna. „Wilki” uwielbiają motywować się na mecze z dobrymi zespołami. Nie tylko udało im się ostatnio wyeliminować Liverpool z FA Cup, ale także zaliczyli zwycięstwa ligowe z Tottenhamem i Chelsea oraz zremisowali z Arsenalem.

Mimo że drużyna z charakterystycznym pomarańczowo-czarnym logo jest skazywana na porażkę w poniedziałkowym starciu, według nas warto postawić na to, że zdobędzie przynajmniej jednego gola. Na pewno ma do tego potencjał!

Co dziś postawić u bukmachera?

Druga nasza propozycja to spotkanie z Pucharu Włoch. AS Roma nie powinna mieć większych problemów z pokonaniem Entelli? Wydaje się to oczywiste, ale trzeba pamiętać, że ich najbliżsi rywale wyeliminowali z Copa Italia Genoę, której najpierw w trakcie meczu strzelili aż trzy gole, a potem wygrali serię rzutów karnych!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
City - Wolves 2 strzeli? TAK 2.05 FORTUNA
AS Roma - Entella Over 3.5 1.99 ETOTO

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>