Trzeba przyznać, że ostatnie dwa dni nie należały do najciekawszych pod względem bukmacherki. W czwartek ma być inaczej – Polska gra z Czechami, a do tego czekają nas kolejne spotkania w ramach Ligi Narodów UEFA!

Typy Dnia - 15 listopada (czwartek)
Typy Dnia – 15 listopada (czwartek)

Nie ma co ukrywać, że podopieczni Jerzego Brzęczka na ten moment nie zachwycają kibiców. Szczególnie niekorzystnie prezentowali się w ostatnich meczach w defensywie i to właśnie ta pozycja wydaje się naszą piętą achillesową.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Bukmacherzy uważają, iż Polacy zwyciężą czwartkowy sparing i to dość pewnie. Prawda jest jednak taka, że Biało-Czerwoni w listopadzie o nic już nie grają i nawet na Ligę Narodów nie muszą oszczędzać sił. Nie wydaje się jednak, by trener na starcie z naszymi południowymi sąsiadami wystawił najmocniejszy skład, natomiast w pojedynku z Portugalczykami dał szansę młodym piłkarzom.

A skoro możemy znów zagrać trochę eksperymentalnie, błędy w obronie wydają się nieuniknione. Z drugiej strony – Czesi nie wydają się na tyle solidnym przeciwnikiem, by nie można było im czegoś strzelić. BTS powinien w tym przypadku spokojnie wejść!

Kolejna propozycja na czwartek to mecz Belgii z Islandią. „Czerwone Diabły” są zdecydowanym faworytem tego spotkania i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Jeżeli dość szybko padnie tutaj gol, może zrobić się naprawdę ciekawie. Tym razem nie postawimy jednak na over, a zdecydujemy się na zakład, że gospodarze wygrają każdą połowę!

Chorwacja z Hiszpanią to prawdziwy hit dnia. Wicemistrzowie świata to – niestety – już nie ta sama ekipa, którą widzieliśmy na mundialu w Rosji. Drużyna z Bałkanów wcale nie jest stawiana w roli pretendenta do zwycięstwa, chociaż absolutnie byśmy jej tutaj nie skreślali. Według nas, obie jedenastki strzelą rywalowi co najmniej jednego gola i tego się trzymamy!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Polska - Czechy Over 2.5 2.10 ETOTO
Belgia - Islandia 1/1 2.16 FORTUNA
Chorwacja - Hiszpania BTS 1.92 TOTALBET
Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>