Typy Dnia – 15 listopada (piątek)

Wczorajsze mecze eliminacji Euro 2020 pokazały, że nawet w ostatnich kolejkach może mieć miejsce wiele niekoniecznie spodziewanych rezultatów. Czy tak samo będzie w dniu 15 listopada (piątek)? Sprawdźcie już teraz nasze typy dnia!

Typy Dnia - 15 listopada (piątek)
Typy Dnia – 15 listopada (piątek)

Rumunia vs Szwecja

Rumunia i Szwecja zajmują sąsiednie miejsca w grupie. Na ten moment to Trzy Korony są punkt wyżej, jednak w piątek może w tabeli sporo się zmienić. Problem w tym, że Rumunia ma znacznie trudniejszy terminarz i nawet dzisiejsze zwycięstwo może nieszczególnie uspokoić ich sytuację.

Szwedzi w następnej kolejce zmierzą się z Wyspami Owczymi. Jakby nie patrzeć, to gwarant zdobycia trzech punktów i chyba trudno się z tym nie zgodzić. Jeżeli natomiast chodzi o Rumunię, czeka ją jeszcze pojedynek z Hiszpanią.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Hiszpanie mają już zapewniony awans, dlatego do meczu w ostatniej kolejce nie muszą wyjść na sto procent skoncentrowani na zwycięstwie. Jest to pewna szansa dla Rumunów i pewnie mają ją gdzieś ciągle z tyłu głowy.

Jeżeli Szwedzi wygrają, zapewnią sobie miejsce na Euro 2020. Walczą więc o niemały sukces, dlatego na pewno nie będą stać z założonymi rękoma i czekać jedynie na mecz z Wyspami Owczymi.

I Rumunia, i Szwecja mają o co grać. Spodziewamy się tutaj sporych emocji, a co za tym idzie – może i bramek u każdej ze stron.

Bośnia i Hercegowina vs Włochy

Włosi pozamiatali rywali w swojej grupie. Nic nie przegrali, nic nie zremisowali – osiem meczów, osiem zwycięstw. Taki bilans na pewno robi wrażenie, chociaż nie można zapominać, że grupa J do wyjątkowo mocnych nie należała.

Teraz Italię czeka wyjazd do Bośni i Hercegowiny. Wbrew pozorom, nie będzie to łatwe spotkanie dla gości. Zespół z Bałkanów jeszcze w tych eliminacjach nie przegrał w roli gospodarza, a do tego sporo u siebie strzela.

Klasy Włochów z kolei opisywać na pewno nie trzeba. To drużyna, która będzie grała o swoje nawet, jeśli ma już pewny awans. Wybraliśmy tutaj BTS! 🙂

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Rumunia - Szwecja Under 2.5 1.75 BETFAN
Bośnia - Włochy BTS 1.70 BETFAN

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Typy Dnia – 15 listopada (piątek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie